زمان بندی پخش تلویزیونی مسابقات فد کاپ 2010 در مرحله نیمه نهایی و پلی آف گروههای جهانی بر روی ماهواره
===================================
مرحله ی نیمه نهایی گروه جهانی
ایـــتــــــالـــــیـــــا ********** جمهوری چــــــــک
R1 - F.PENNETTA (ITA) v. L.HRADECKA (CZE)
R2 - F.SCHIAVONE (ITA) v. L.SAFAROVA (CZE)
R3 - F.PENNETTA (ITA) v. L.SAFAROVA (CZE)
R4 - F.SCHIAVONE (ITA) v. L.HRADECKA (CZE)
R5 - S.ERRANI / R.VINCI (ITA) v. P.KVITOVA / K.PESCHKE (CZE)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت چهار و نیم عصر
یکشنبه 25 آوریل 2010 از ساعت سه بعدازظهر
از کانالهای:
Rai Sport Più هاتبرد
Super Tennis احتمالاً
===================================
مرحله ی نیمه نهایی گروه جهانی
ایالات متحده ی آمریکا ************ روســــــــــــــیــــه
R1 - M.OUDIN (USA) v. A.KUDRYAVTSEVA (RUS)
R2 - B.MATTEK-SANDS (USA) v. E.DEMENTIEVA (RUS)
R3 - M.OUDIN (USA) v. E.DEMENTIEVA (RUS)
R4 - B.MATTEK-SANDS (USA) v. A.KUDRYAVTSEVA (RUS)
R5 - L.HUBER / B.MATTEK-SANDS (USA) v. E.DEMENTIEVA / E.MAKAROVA (RUS)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 22:30
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 22:30
از کانالهای:
Super Tennis پخش به صورت مستقیم
sportdigital استرا
RTR Planeta احتمالاً با تاخیر از ساعت 1:25 بامداد فردای شب بازی
===================================
مرحله ی پلی آف گروه جهانی
بــــــــلـــــــــژیــــــــــک ************ اســــــــــــــــتـونــــی
جاستین اِ نَه در آستانه بازیهای تیم کشورش مصدوم شد!
R1 - K.CLIJSTERS (BEL) v. M.ANI (EST)
R2 - Y.WICKMAYER (BEL) v. K.KANEPI (EST)
R3 - K.CLIJSTERS (BEL) v. K.KANEPI (EST)
R4 - Y.WICKMAYER (BEL) v. M.ANI (EST)
R5 - K.FLIPKENS / ????? (BEL) v. M.ANI / K.KANEPI (EST)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 16:00
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 16:00
از کانال:
La Deux RTBF هاتبرد - کد شده
===================================
مرحله ی پلی آف گروه جهانی
اوکـــــــــــرایــــــــن ************** اســــــــــــتـــرالیــــا
R1 - A.BONDARENKO (UKR) v. A.RODIONOVA (AUS)
R2 - M.KORYTTSEVA (UKR) v. S.STOSUR (AUS)
R3 - A.BONDARENKO (UKR) v. S.STOSUR (AUS)
R4 - M.KORYTTSEVA (UKR) v. A.RODIONOVA (AUS)
R5 - L.KICHENOK / N.KICHENOK (UKR) v. S.STOSUR / R.STUBBS (AUS)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 13:15
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 13:30
از کانال:
TET ماهواره Sirus - کد شده
===================================
مرحله ی پلی آف گروه جهانی
فـــــرانــســـــــــه **************** آلـــــــــــمــــــان
با حضور ارغوان رضایی دختر جوان ایرانی الاصل تیم فرانسه
R1 - A.PETKOVIC (GER) v. P.PARMENTIER (FRA)
R2 - T.MALEK (GER) v. A.REZAI (FRA)
R3 - A.PETKOVIC (GER) v. A.REZAI (FRA)
R4 - T.MALEK (GER) v. P.PARMENTIER (FRA)
R5 - K.BARROIS / J.GOERGES (GER) v. J.COIN / A.CORNET (FRA)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 15:30
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 14:30
از کانالهای:
France4 هاتبرد و استرا
Sport+ France استرا
===================================
مرحله ی پلی آف گروه 2 جهانی
لهســــــــــــــــــتــان *************** اسپـــــــــــانیــــا
R1 - A.RADWANSKA (POL) v. C.SUAREZ NAVARRO (ESP)
R2 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. M.MARTINEZ SANCHEZ (ESP)
R3 - A.RADWANSKA (POL) v. M.MARTINEZ SANCHEZ (ESP)
R4 - M.DOMACHOWSKA (POL) v. C.SUAREZ NAVARRO (ESP)
R5 - K.JANS / A.ROSOLSKA (POL) v. N.LLAGOSTERA VIVES / A.PARRA-SANTONJA (ESP)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 15:30
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 12:30
از کانال:
TVP Sport لهستان
===================================
مرحله ی پلی آف گروه 2 جهانی
اسلــــــــــــوونـــی **************** ژاپـــــــــــــــن
R1 - K.SREBOTNIK (SLO) v. K.DATE-KRUMM (JPN)
R2 - P.HERCOG (SLO) v. A.MORITA (JPN)
R3 - P.HERCOG (SLO) v. K.DATE-KRUMM (JPN)
R4 - K.SREBOTNIK (SLO) v. A.MORITA (JPN)
R5 - P.HERCOG / K.SREBOTNIK (SLO) v. R.FUJIWARA / Y.SEMA (JPN)
شنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 18:30
یکشنبه 24 آوریل 2010 از ساعت 14:30
از کانالهای:
SLO-TV1,2,3 هاتبرد فرکانس 12520-V-27500-3/4
==================================
با سپاس