نمایش پست تنها
قدیمی 01-24-2013, 06:40 PM   #9
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

گام بلند نواك به سمت قهرماني

نواك جوكويچ فقط يك پيروزي ديگر با دفاع از عنوان قهرمانيش در آزاد استراليا فاصله دارد. سيد برتر تورنومنت روز پنج شنبه نمايش بي رحمانه اي را اجرا كرد و با 30 ضربه وينر و از دست دادن فقط هفت امتياز سرويس در طول مسابقه موفق شد 6-2, 6-2, 6-1 داويد فرر را مغلوب كند. بازيكن 25 ساله صرب به دنبال ثبت ركورد سه قهرماني پياپي در ملبورن است.
نواك: “تنيس خيلي خوبي را نمايش دادم و از ابتدا حس آرامش و اعتماد به نفس زيادي داشتم. مي خواستم هجومي باشم اما اين بدون شك يكي از بهترين عملكردها در دوران بازيم بود. قطعا در اين مرحله از مسابقات، بازي در نيمه نهايي مقابل مرد شماره 4 جهان، كسي كه برايش احترام بسيار زيادي قائل هستم، جنگجويي بزرگ، و ارائه چنين بازي خوبي فوق العاده است. در حال حاضر حس خيلي خوبي در زمين دارم.”

فرر 30 ساله حالا پنج مرتبه در مرحله نيمه نهايي گرند اسلم شكست خورده كه تمامي آن مقابل جوكويچ، ماري يا نادال رقم خورده. او در اين باره گفت: “او خيلي خيلي خوب بازي كرد. امشب شانسي براي برد نداشتم. رسيدن به فينال گرند اسلم دشوار است. گاهي اوقات به من بستگي ندارد، به حريفم وابسته است. وقتي در رولند گاروس، آزاد استراليا و آزاد آمريكا به نيمه نهايي صعود كردم، به سه تا از بهترين بازيكنان باختم. بيشترين تلاشم را در هر بازي مي كنم ولي مي دانم كه آن ها بهتر از من هستند. چه كاري مي توانم انجام دهم؟”
جوكويچ در ديدار نهايي به مصاف راجر فدرر يا اندي ماري خواهد رفت. بازي نيمه نهايي آن فردا برگزار مي شود. ستاره صرب درباره رويارويي دو حريف خود چنين گفت: “مسلما بازي عالي خواهد بود. آن ها حريفان بزرگي هستند و همچنين بهترين بازيكنان حال حاضر در جهان. قطعا در نيمه نهايي بهترين عملكرد خود را نمايش مي دهند. به هيچ كدام شانس بيشتري براي پيروزي نمي دهم. فقط درباره خودم، براي بازي با هر كسي آماده خواهم بود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
19 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: