نمایش پست تنها
قدیمی 07-07-2014, 01:19 PM   #648
Roger Federer#1
Senior Member

آواتار Roger Federer#1

پستها: 228
سپاس: 2,788
در 226 پست 2,095 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: "راجرفدرر افسانه ایی" "خوان مارتین دل پوترو" "داوید فرر" "الکساندر زوارف"
پیش فرض پاسخ : من فقط عاشق راجر ام

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ehsan. نمایش پست ها
نمیدونم شاید این اولین و آخرین باری باشه که دوست دارم از احساسم حرف بزنم...دوست دارم دردی که دارم رو فریاد بزنم...

وقتی بازی تموم شد مدام حی فکر میکردم که چرا خداحافظی نمیکنه...چرا همین امشب خداحافظی نکرد...........بعد گفتم: آهان...میخواد davis cup رو بگیره و بعد....بعد یادم اومد به جمله آخرش ، که به تماشاچیا گفت : سال دیگه میبینمتون و گفتم پس به خاطر اونم نبوده و میخواد بمونه....................

آخر یه روز باید این اتفاق بیفته....حی میگم خدا چرا نمیفهمه امثال من نمیتونیم این روزا رو ببینیم...خیلی سخته وقتی میبینی این بچه تو این سن هنوز کیفیت بازیش همونه ولی از لحاظ بدنی زورش نمیرسه....4-5 گیم آخر بازی رو همینجور با حسرت بهش نگاه میکردم وقتی دیدم نای بازی کردن و جنگیدن رو دیگه نداره...........آتیشم زد وقتی با لبخند به دختراش نگاه کرد و بغض کرد...دیگه لبخندت آتیشم میزنه وقتی فکر میکنم آخرش...دیگه دیدن متانت و شخصیتت آتیشم میزنه..................................................

آره دیوونتم..................ولی برو....نمیتونم اینجوری تو زمین ببینمت

بالاخره یه روز باید بری

نمیدونم...............تا امروز فکر میکردم عاشق تنیسم....ولی وقتی امشب اینقدر این خداحفظی رو نزدیک دیدم میبینم هیچ میلی به دیدن تنیس ندارم.....

چرا کسی که تو این سن سال بااون همه تداوم حضور تو تورها میاد فینال گرند درمقابل بهترین تنیسور این دهه این چنین بازی میکنه و رویایی به بازی برگشت میکنه باید خداحافظی کنه,باخت فدای سرش جنگید باخت مثل یه مرد باخت همین شکستشم برای من پیروزی بودش,البته توقعات هرکسی فرق داره من به شخصه دیگه اصلا توقع گرفتن جام از راجر ندارم فقط میخوام باشه همین.
موفق باشید
Roger Federer#1 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Roger Federer#1 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: