نمایش پست تنها
قدیمی 09-27-2011, 01:10 PM   #30
Fakhruddin
Former Staff

آواتار Fakhruddin

پستها: 1,344
سپاس: 12,089
در 1,352 پست 11,582 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: vamooooooos rafa

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
سنگری در کار نیست ، عرضه داشته باشه از همدوره ای های خودش بهتر باشه و قهرمان بشه . مثه فدرر . اگه شد ما هم میایم بهتون تبریک میگیم.
من نگفتم در 29 سالگی اسلم نمیبره ، گفتم هر موقع برد ، اون موقع هست که افتخارات سن 19 سالگیش ارزش پیدا میکنه ، چون نشون از تداوم قهرمانیش و طولانی بودن عمر مفید ورزشیش داره ، تا وقتی اون روز نرسیده اینقدر 19 سالگی 19 سالگی راه نندازید . دلیلی نداره همه توی یه سن بخصوص شکوفا بشن.
من 19 سالگی رافا رو زیر سوال نبردم ، این شما بودید که با مقایسه ی خنده دارتون که " رافا توی 19 سالگی اسلم برده و راجر نبرده " ، قصد "تخریب" راجر رو داشتید ، منم گفتم که این مقایسه درست نیست . باید تا آخر کریرش صبر کرد و بعد اظهار نظر کرد.
شما نادالیها کاری جز تخریب و دل بستن به هد تو هد بلد نیستید ، چون ریسمان دیگه ای نیست که بتونید بهش چنگ بزنید.
اولا قصد تخریب راجر رو ندارم اگر شما پیش خودتون اینگونه فکر میکنید فکرتون رو برای خودتون نگه دارید.تخریب و تخریب , از اینگونه کلمات هم استفاده نکن آدم خندش میگیره .
دوما سن شکوفایی مهمه .هیچ بازیکن فوتبالی هم دوس نداره تو بیست و پنج ششتا معروف بشه چون عمر بازیگری حرفه ایش کمه.خوشبختانه رافا با نیروی جوانی و استعداد درونیش زود چهره شد.البته که خیلی مهمه زود چهره بشی و گرند اسلم ببری.
همدوره های راجر با همدوره های رافا قابل قیاسن ؟ دیگه الان هر کی رنکینگ رو تا خونه پنجاه میبینه با دیدن این همه غول وحشت میکنه
بسیار خب مقایسه فدرر با نادال از 5 فصل بازی و 20 گرنداسلم بیشتر حضور داشتن جالب نیست.ما هم صبر خواهیم کرد...
Fakhruddin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
4 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Fakhruddin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: