نمایش پست تنها
قدیمی 11-22-2010, 01:19 PM   #26
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Afshin نمایش پست ها
خسته نباشی حاتم جان ، این یه مورد رو تصحیح کن ، سال 2005 فدرر در فینال به نلبندیان باخت و دوم شد .

این یه مورد رو هم تصحیح کن ، راجر دو روز استراحت کرد و رافا هم یک روز بعد از بازی با ورداسکو استراحت کرد، همیشه در استرالیا این گونه بود که روز 13 ام در قسمت مردان بازی ای برگزار نمیشه ، فقط در گرند اسلم یو اس اوپن بازیکنان شب فینال بازی نیمه نهایی رو انجام میدن .

در سال 2005 هم که رافا برای اولین بار در رولندگروس شرکت کرده بود مدافع عنوان قهرمانی به حساب نمیومد.

ممنون بابت زحمتی که کشیدی ، فقط ای کاش جانب دارانه نمینوشتی بعضی از جمله ها رو ... برای مثال گفتی که تنها بازی یک طرفه ، بازی فینال رولند گروس بوده ، در حالی که بازی نیمه نهاییه مسترزکاپ در سال 2007 هم کاملا یک طرفه بود . و یا این که چند بار سعی کردی بازی های سنگینه رافا رو قبل از بازی با راجر پر رنگ کنی که به نظرم این کار هم انجام نمیشد بهتر بود .

موفق باشی ، بازم از این تاپیک ها بزن
سلامت باشی عزیزم، این مطلب رو من 6ماه پیش نوشته بودم تنبلی میکردم اونو تایپ کنم شب بود و فرصت نکردم حتی غلط املایی رو هم اصلاح کنم، بخش آخر یعنی همون قهرمانی توی مسترز کاپ برای سال 2006 بود که اشتباها توی 2005 اومده

باید می نوشتم دو روز قبل از.... که دو از قلم افتاد(بزارش به حساب خستگی ساعت 4صبح!!)

منظورم این بود که برای اولین بار بعنوان مدافع عنوان قهرمانی به رولند گاروس بازنمی گردد.
I mean for the first time in his career he didnt comeback to roland as defending champion I dont know what is the best word in farsi for that!!

جانبدارانه نبود بخدا خوب نتایج رافا مقابل راجر بهتره دیگه منم بیام بازی های راجر و نیکولای رو بنویسم کفه ترازو به سمت راجر میره دیگه چون بهتر بازی کرده ولی این دلیل نمیشه یکی بیاد بگه که همش از راجر نوشتی خوب هدتوهدش بهتره
بازی نیمه نهایی 2007 مسترز کاپ دو سته بود و رافا 5 گیم از راجر گرفت ولی رولند 2008 سه سته بود فدرر فقط 4 گیم از رافا گرفت توی اون مسابقه با توجه به نتایج قبلی فدرر کاملا یه طرفه بود
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: