نمایش پست تنها
قدیمی 11-23-2015, 09:18 PM   #196
مسعود 289
Senior Member

آواتار مسعود 289

پستها: 755
سپاس: 1,202
در 404 پست 773 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: کسی نیست جز کاملترین تنیسور تاریخ نواک جوکوویچ . کسی که میتونه بعد از بازنشستگی برترین و پرافتخارترین تنیسور تاریخ هم محسوب بشه.
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
از صمیم قلب به راجریون اصیل و مودب تبریک میگم
با اون لاتهای بی رگ و ریشه که ادای هواداری را در میارن هیچ کاری ندارم توی بلک لیست هستند هر چقدر دوست دارند وراجی کنند دیده نمیشن
اما
نواک خوب بود خوب جنگید ولی از حق نگذریم فدرر بسیار عالی بود
من به عنوان طرفدار نواک از بازیش راضیم و به خاطر جدیت و مبارزه و راحت تسلیم نشدنش بهش افتخار میکنم
توی 2 هفته دوتا فینال مهم و حدود 1000 امتیاز دیگه دستاورد کمی نیست
شرایط بازی و تورنمنت را همه دیدیم اینکه نواک با وجود آسم و گرمای شدید امروز اینطور جنگید بی نظیره
ادامه فصل در راهه و تورنمنتهای بسیار مهمی هنوز در پیشه

نکته مهم و کلیدی بازی اشتباه داور خط در دابل فولتی بود که یک پوینت سرنوشت ساز و تنها برک راجر را دودستی تقدیمش کرد
سهم اون کمک داور در این قهرمانی حداقل 50 درصد بود
نقل قول:
نوشته اصلی توسط rojhin نمایش پست ها
1 - تبریک به تمامی طرفداران این ابرمرد ورزش و اسطوره تمام نشدنی و تکرار نشدنی تاریخ تنیس . مرسی راجر که باز هم هیترها رو ضایع و باطل کردی ...
2 - عجب فیلد خفنیه این فیلد حال حاضر که یه پیرمرد 34 ساله با 4 تا بچه بدون ست دادن و بدون اینکه این کوچولو های فیلد طلایی بتونن عرقشو در بیارن میاد و قهرمان میشه و نامبر وان رو به معنای واقعی کلمه با خاک یکسان میکنه و تروفی رو برمیداره و میره ...
3 - اینو باید مکرراً تکرار کرد تا برای بعضی ها ملکه ذهنشون بشه که وقتی میگن بهترین تاریخ ، وقتی میگن اسطوره تکرار نشدنی و تموم نشدنی یعنی راجر فدرری که تو این سن و سال همه جوونها رو پودر میکنه و با خاک یکسان ...
3+1 - بعضی از بزرگواران برای جلوگیری از سوختگی بیشتر حتماً برن آتش نشانی و تقاضای کمک کنند و از این به بعد برای حفظ جون خودشون هم شده این موضوع رو پشت گوش نندازن ...
3+2 - بزرگواران باز هم از این پیش بینی ها انجام بدید و موجبات نشاط دیگر دوستان رو فراهم کنید ...
3+3 - آتش نشانی رو جدی بگیرید و هرگز فراموش نکنید ...
نقل قول:
طرف جوری از فدرر پست میزنه انگار مسیح یا سوشیانت رو کورته
راکتش هم همون ذوالفقار علی بن ابیطالبه
هر چه میکشیم از آدم پرستی و مرده پرستی هست

دمت گرم رضا جان حال دادی

...................

رضا چقدر تو طنز و باحالی پسر
با اون تیکه عصمت و قلب اروپا و الله و ... خیلی خیلی حال کردم
نقل قول:
بنظر من ست اول کلیدیه
اگر نواک ببره قطعا بازی را هم می بره
اگر راج ببره باید ست 2 را هم ببره و گرنه در ست 3 نواک قطعا بازی را می بره

بازی دیشب با دلگو صرفنظر از خستگی برای نواک دستاورد مثبتش اینه که برای امشب هوشیارش میکنه
زیاد ارور نده برک نشه و حریف را دستکم نگیره
بازی تهاجمی دلگو بهترین تمرین قبل از فینال برای نواک بود

جالبه خودش را زده به کوچه علی چپ!
از رضا بنده خدا می پرسه منظورت کیه از پرستنده راج و مسیح
رضا هم که نجیب و خجالتی!

بابا خواجه حافظ شیراز هم فهمید منظور رضا کیه! دیگه از این تابلوتر! همونکه تو همه پستهاش و امضاش عشق و دیوانگیش را به راج فریاد می زنه
فقط دوست دارم میرکا(همون مادر عروس) بفهمه چشاش را درمیاره [عاشق come on گفتناتم عشقم ، اسطوره من ]

امان از این دختر بچه های احساساتی دبیرستانی

گذری برتاپیک سنسیناتی
خواندن این پستها چیزهایی را که باید نشون میده
به هرحال مشخص میشه اختلاف سطح فرهنگ و شعور بعضیها

راستی همین دیشب هم راج 10-12 دفعه ای کامان کامان گفت ولی افاقه نکرد!
مسعود 289 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول