نمایش پست تنها
قدیمی 11-18-2015, 12:20 PM   #67
rg7
Junior Member

پستها: 18
سپاس: 18
در 13 پست 40 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : تحلیل، تبادل نظر و گفت و گو پیرامون ATP World Tour Finals فینال تور تنیس 2015 آقایان

نقل قول:
نوشته اصلی توسط J.F.K نمایش پست ها
نواک جوکوویچ در دومین دیدار خود در دور گروهی مسابقات پایان فصل در لندن مقابل راجر فدرر شکست خورد تا ششمین شکست خود در سال 2015 را تجربه کند.
" همچین روزهای رو دارید که احساس می کنید در بهترین شرایطتون نیستید ، حتی نزدیک بهش هم نیستید.باید راجر رو بابت نمایشش تحسین کرد . او همیشه ضربات گوناگونی به توپ میزد. از اسلایس و اسپاین خیلی هوشمندانه استفاده می کرد و سرویسهای موثری هم میزد.من کلی اشتباه انجام دادم و مخصوصا در ست دوم گذاشتم که راحت برنده بشه.اما این جزئی از ورزشه.نکته مثبت اینکه بازیها بصورت گروهی برگزار میشه و من هنوز شانس رسیدن به نیمه نهائی رو دارم."
نواک در سومین و آخرین بازی مرحله گروهی خود پنجشنبه ساعت 23:30 دقیقه بوقت تهران به مصاف توماس بردیچ از جمهوری چک خواهد رفت.
شما شرایط سنی رو در نظر ندارید مطمئن باش اگه نواک و راجر هم سن و تو یک دوره می بودند نواک افتخارات به نسبت خیلی کمتری بدست می آورد .سالهای 2003 و 2004 که همه راجر رو شانس پنجم به بالا میدونستن میومد و گرند میگرفت با توجه به اختلاف سنی شش ساله این دو تنیسور شما شش سال پیش یعنی 2009 که فدرر رنکینگ یک بلامنازع بود رو در نظر بگیر بعد بیا این حرفا رو بزن
rg7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
3 کاربر زیر از شما کاربر گرامی rg7 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: