نمایش پست تنها
قدیمی 11-08-2015, 09:03 AM   #5
beeroz
Roger's Fan

آواتار beeroz

پستها: 173
سپاس: 3,913
در 131 پست 969 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: R.federer t.hass g.dimitrof s.lisicky s.wawrinka kh.delpotro s.cristea
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون مسابقات تنیس مسترز پاریس 2015 (BNP Paribas Masters)

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
سلام

اشتباه نکنم با برد ماری و رفتن به فینال میاد رنک 2 و فدرر میره 3
پس با این شرایط نواک و ماری سرگروه میشن واسه لندن و احتمال اینکه ماری فدرر نادال در یک
گروه باشن زیاده.
من با اون دسته از طرفداران نادال که میگن با مربی وضعیت رافا بهتر میشه زیاد موافق نیستم.
رافا سیستم بازیش همیشه همین شکل بوده.شاید با مربی جدید یه تغییرات جزیی به سیستم بازیش اضافه بشه .ولی بیس بازی رافا همینیه ک هست ... اون چیزی که من حس میکنم اینه که مشکلات اصلی رافا در این دوران ذهنیه ... روز بازی با رقبای سخت وقتی کار براش سخت میشه در زمین سردرگم و بی هدف میشه و نمیتونه بازی رو برگردونه ... سالهای قبل جنگندگی و روحیه رافا چندین برابر بود ... انگار در زندگی یک چیزی گم کرده ک نبود اون در زمین باعث میشه سیستم بازیش مختل بشه.رافا باید برای اهدافش تلاش زیادی کنه و بجنگه برای چیزهایی که واقعا دوست داره اتفاق بیفته!

به نظربنده مشكل رافا مربيه توني نادال دبكه دورانش تموم شده،شما ببينيد استن با نورمن مربي سابق سودرلينك دو اسلم كرفت يا ماري با لندل همينجور،فدرر بعداز 2013 كه همه منتظرخداحافظي بودن با تعويض مربي به اوج بركشت حتي نواك با بيكر اماده تر از زمان واجا شده يا راونيج همينطور،نتيجه اينكه در ورزش تنيس يكي از اركان موفقيت مربي خوبه كه بتونه رو سبك بازي كه سالها بصورت عادت دراومده ويكنواخت شده تاتير بذاره
beeroz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی beeroz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: