Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات ملی تنیس فد کاپ 2016 در گروههای جهانی
برنامه زمان بندی برگزاری « روز دوم/پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2016 در روز مهر شید (یکشنبـه) مورخ 18 بهمن ماه 1394 به وقت ایران:
دیدارهای دارای پخش ماهـوارهای بر روی آسمان ایران
SCHEDULE — SUNDAY, 7 FEBRUARY, 2018
FED CUP 2016 - World Group - First Round - Day 2
i12:45 Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Kiki Bertens (NED)i
i14:30 Simona Halep (ROU) vs. Petra Kvitova (CZE)i
i14:30 Angelique Kerber (GER) vs. Belinda Bencic (SUI)i
i14:30 Ekaterina Makarova (RUS) vs. Richel Hogenkamp (NED)i
i14:30 Kristina Mladenovic (FRA) vs. Sara Errani (ITA)i
i16:30 Caroline Garcia (FRA) vs. Camila Giorgi (ITA)i
i16:30 Monica Niculescu (ROU) vs. Karolina Pliskova (CZE)i
i16:30 Andrea Petkovic (GER) vs. Timea Bacsinszky (SUI)i
i16:30 Darya Kasatkina/Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Cindy Burger/Arantxa Rus (NED)i
i18:30 Annika Beck/Anna-Lena Groenefeld (GER) vs. Viktorija Golubic/Martina Hingis (SUI)i
i18:30 Oceane Dodin/Pauline Parmentier (FRA) vs. Martina Caregaro/Sara Errani (ITA)i
i18:30 Andreea Mitu/Raluca Olaru (ROU) vs. Denisa Allertova/Barbora Strycova (CZE)i
FED CUP 2016 - World Group - First Round - Day 2
i15:30 Jelena Jankovic (SRB) vs. Garbine Muguruza (ESP)i
i15:30 Anna Karolina Schmiedlova (SVK) vs. Samantha Stosur (AUS)i
i17:30 Ivana Jorovic (SRB) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)i
i17:30 Jana Cepelova (SVK) vs. Arina Rodionova (AUS)i
i20:30 Ivana Jorovic/Nina Stojanovic (SRB) vs. Lara Arruabarrena/Lourdes Dominguez Lino (ESP)i
i20:30 Jana Cepelova/Daniela Hantuchova (SVK) vs. Casey Dellacqua/Samantha Stosur (AUS)i
i23:30 Venus Williams (USA) vs. Magda Linette (POL)i
i01:30 Monday Sloane Stephens (USA) vs. Paula Kania (POL)i
i03:30 Monday Bethanie Mattek-Sands/Coco Vandeweghe (USA) vs. Klaudia Jans-Ignacik/Alicja Rosolska (POL)i
|