Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز سوم » دیدارها
WTA Premier/ATP 250 - 2013 Apia International Sydney
RESULTS – TUESDAY, 8 JANUARY, 2013
WTA Singles – Second Round
i[1] A Radwanska (POL) d. [Q] K Date-Krumm (JPN) 64 63
i[2] A Kerber (GER) d. [Q] G Voskoboeva (KAZ) 62 75
i[3] S Errani (ITA) d. M Kirilenko (RUS) 61 61
i[4] N Li (CHN) d. [Q] A Morita (JPN) 61 60
i[Q] S Kuznetsova (RUS) d. [7] C Wozniacki (DEN) 76(4) 16 62
R Vinci (ITA) d. J Jankovic (SRB) 36 64 76(4)i
i[Q] M Keys (USA) d. J Zheng (CHN) 60 64
D Cibulkova (SVK) d. E Makarova (RUS) 76(3) 16 76(1)i
WTA Doubles – Quarter-Finals
D Jurak (CRO)/K Marosi (HUN) d. [3] M Kirilenko (RUS)/L Raymond (USA) 64 62
WTA Doubles – First Round
A Groenefeld (GER)/K Peschke (CZE) d. N Llagostera Vives (ESP)/J Zheng (CHN) 46 64 10-2
ATP Singles – First Round
i[6] R Stepanek (CZE) d. [Q] G Garcia-Lopez (ESP) 62 63
F Lopez (ESP) d. [7] J Chardy (FRA) 67(2) 75 63
i[Q] R Harrison (USA) d. R Bautista Agut (ESP) 21 Ret. (Lower Abdominal Pain)i
K Anderson (RSA) d. A Bedene (SLO) 63 36 63
F Fognini (ITA) d. G Dimitrov (BUL) 63 61
i[WC] J Millman (AUS) d. [PR] T Robredo (ESP) 63 64
B Tomic (AUS) d. M Matosevic (AUS) 63 64
J Nieminen (FIN) d. [Q] B Phau (GER) 60 61
WTA Doubles – First Round
i[1] B Bryan (USA)/M Bryan (USA) d. J Cabal (COL)/M Matkowski (POL) 64 57 11-9 – Saved 2 M.Ps
i[2] L Paes (IND)/R Stepanek (CZE) d. E Roger-Vasselin (FRA)/G Simon (FRA) 64 46 10-5
i[3] M Granollers (ESP)/M Lopez (ESP) d. R Bopanna (IND)/M Melo (BRA) 64 62
i[4] M Mirnyi (BLR)/H Tecau (ROU) d. C Kas (GER)/A Seppi (ITA) 61 64
J Benneteau (FRA)/M LLODRA (FRA) d. R Lindstedt (SWE)/N Zimonjic (SRB) 76(3) 63
D Marrero (ESP)/F Verdasco (ESP) d. A Qureshi (PAK)/J Rojer (NED) 67(3) 63 10-5
|