نمایش پست تنها
قدیمی 08-23-2010, 02:01 PM   #218
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova
Talking

نقل قول:
نوشته اصلی توسط roger-federer1 نمایش پست ها
هر کی میگه راه راجر برای فینال آسون بوده اشتباه میکنه!چرا آسون بوده!؟مصدوم شده که شده،اینم بخشی از تنیسه دیگه،تازه باگداتیس اگه بد بود نادال و شکست نمیداد!!!فیش بزرگان زیادی رو شکست داد،موری.رادیک پس سخته شکست دادن فیش که راجر اینکار و کرد!
Come On Roger
درود، دوست عزیز ، خب بخشی از تنیس که هست ولی اونی که میگه راهش آسون بوده اشتباه نمیکنه! آسون بوده دیگه ! فرض کن شما میخوای تنیس بازی کنی ! حریفات بیان کنار بکشن و شما با کمترین تایم آن کورت برین دور های بعدی، خب آسونه دیگه!وقتی کلی انرژی میتونی برا بازیای بعدیت سیو کنی، این که دیگه خیلی واضحه
بگداتیس که خیلی بد بود، اگه بد نبود که براحتی تو دو ست بازی رو وا نمیداد!!! غیر از اینه؟!!! البته من بازی رو ندیدم ، ولی اصلا انتظار اون نتیجه رو نداشتم !!!
29 درصد سرویس اول، واقعا خسته نباشی بر عکس جلوی رافا هی چپ و راست ایس بزن!
حریفای قدری که به راجر خوردن، کچلنکو و فیش بودن!
البته اگه دقت کرده باشین ست سوم فیش زیر 40 درصد سرویس اول زده بود و راجر 75 درصد!
اگه فیش سرویس اول رو خوب زده بود، بازی باز به تایبریک کشیده میشد و امکان هر اتفاقی بود! با این حال و نمایش ضعیف فیش در ست سوم اختلافشون فقط یه بریک بود!
من هم برا فیش ناراحت شدم، بیچاره نزدیک بود تو عمرش یدونه مسترز ببره!
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: