Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
برنامه زمان بندی برگزاری « روز دوم و پایانی » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای ملی تنیس Fed Cup 2012 در روز یکشنبـه مورخ 16 بهمن ماه 1390 به وقت ایران:
ORDER OF PLAY - SUNDAY, 5 FEBRUARY, 2012
Fed Cup 2012 - World Group Ties (1st Round) - Day Two
i13:30 Sabine Lisicki (GER) vs. Petra Kvitova (CZE)i
i13:30 Maria Sharapova (RUS) vs. Carla Suarez Navarro (ESP)i
i15:30 Julia Goerges (GER) vs. Iveta Benesova (CZE)i
i15:30 Svetlana Kuznetsova (RUS) vs. Silvia Soler-Espinosa (ESP)i
i16:00 Yanina Wickmayer (BEL) vs. Jelena Jankovic (SRB)i
i17:30 Francesca Schiavone (ITA) vs. Kateryna Bondarenko (UKR)i
i18:00 Kirsten Flipkens (BEL) vs. Bojana Jovanovski (SRB)i
i18:30 A-L Groenefeld/A. Kerber (GER/GER) vs. L. Hradecka/B. Zahlavova Strycova (CZE/CZE)i
i18:30 E. Makarova/N. Petrova (RUS/RUS) vs. N. Llagostera Vives/A. Parra-Santonja (ESP/ESP)i
i19:30 Sara Errani (ITA) vs. Lesia Tsurenko (UKR)i
i21:00 T. Hendler/A. van Uytvanck (BEL/BEL) vs. J. Jankovic/A. Krunic (SRB/SRB)i
i22:30 S. Errani/R. Vinci (ITA/ITA) vs. Y. Beygelzimer/O. Savchuk (UKR/UKR)i
Fed Cup 2012 - World Group II Ties (1st Round) - Day Two
i05:30 Ayumi Morita (JPN) vs. Polona Hercog (SLO)i
i07:30 Kimiko Date-Krumm (JPN) vs. Nastja Kolar (SLO)i
i10:30 R. Fujiwara/A. Morita (JPN/JPN) vs. P. Hercog/A. Klepac (SLO/SLO)i
i12:30 Stefanie Voegele (SUI) vs. Samantha Stosur (AUS)i
i14:30 Timea Bacsinszky (SUI) vs. Jarmila Gajdosova (AUS)i
i14:30 Dominika Cibulkova (SVK) vs. Pauline Parmentier (FRA)i
i17:30 T. Bacsinszky/A. Sadikovic (SUI/SUI) vs. C. Dellacqua/J. Dokic (AUS/AUS)i
i16:30 Daniela Hantuchova (SVK) vs. Virginie Razzano (FRA)i
i19:30 D. Cibulkova/D. Hantuchova (SVK/SVK) vs. A. Cornet/K. Mladenovic (FRA/FRA)i
i20:30 Serena Williams (USA) vs. Anastasia Yakimova (BLR)i
i22:30 Christina McHale (USA) vs. Olga Govortsova (BLR)i
i01:30 Monday L. Huber/V. Williams (USA/USA) vs. A. Yakimova/O. Govortsova (BLR/BLR)i
ویرایش توسط PowerVu : 02-05-2012 در ساعت 06:49 AM
دلیل: Schedule Update
|