نمایش پست تنها
قدیمی 11-19-2010, 11:18 PM   #7
Hatam
Statistician

آواتار Hatam

پستها: 745
سپاس: 7,731
در 758 پست 11,060 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ----------- The king RAFAEL NADAL

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
راجر فدرر ممکن است بیشترین گرند اسلم داشته باشد،اما McEnroe گفت رافادل نادال در حال ساختن یک روزمره و یک فرم عالی هست که می تواند او را به برترین در تمام دوران تبدیل کند.
نقل قول:
نوشته اصلی توسط Roger-Federer1 نمایش پست ها
راجر موفق به بدست آوردن 16 گرند اسلم شده است در حالی که نادال 7تا کمتر از راجر دارد.رکورد هد تو هد به نفع نادال است;7-14!نادال موفق شده جام دیویس را با اسپانیا ببرد و مدال انفرادی المپیک را دارد.
McEnroe در کنفرانس خبری دوحه گفت:یک استدلال می توان ساخت که نادال ممکن است بزرگترین بازیکن شود.
بیون بورگ گفت:فدرر هنوز هم بزرگترین است،اگرچه رافا شانس دارد بزرگترین در تاریخ باشد،اگر او سالم باقی بماند.

محمد رضا جان لطفا بدون سانسور بنویس!!

جان مکنرو: درست است که راجر فدرر در داخل کورت تسط کامل دارد ولی حتی راجر بزرگ را هم نمیتوان با نادال از نظر یک ورزشکار مقایسه کرد مکنرو می افزاید نادال تنها رقیب بیورن بورگ از نظر روحیه ورزشکاری می باشد وی می افزاید بهترینها از نظر روحیه ورزشکاری در طول تاریخ بیورن بورگ و رافایل نادال می باشند فدرر بدون شک یکی از بهترین ورزشکاران است ولی نه مانند این دو نفر.

بیورن بورگ: نادال میتواند سیطره خود را در سال بعد مستحکم تر بکند رافا هنوز در اوج است اگر بتواند از لحاظ بدنی سالم بماند میتواند برای مدت طولانی سیطره خود را ادامه دهد

اون جمله که با قرمز مشخص کردم رو من توی خبر نخوندم!!! از کجا اومده خدا میدونه!

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Behnam RF نمایش پست ها
حرفاش غیر منطقی نیست ولی باید روند رافا رو در سال بعد بسنجیم اگه رافا 90 درصد عناوین خود را دفاع کرد من همین الان بهش میگم دمت گرم 40 درصدش رو تابلو که دفاع میکنه(clay) اما بقیش مهمه که من میگم نمی تونه

میشه توضیح بدید 90% یعنی چی؟ اگه 6تایتل ببره بازم کمتر 90% میشه

ویرایش توسط Hatam : 11-19-2010 در ساعت 11:24 PM
Hatam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Hatam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: