نمایش پست تنها
قدیمی 12-09-2009, 01:49 AM   #14
Farid
Forum Expert

پستها: 899
سپاس: 4,840
در 892 پست 11,189 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad_Joulaei نمایش پست ها
1-فريد جان يعني فدرر اينقدر از كار افتاده شده؟كه ميگي گرند اسلم نميبره؟
2-نگفتي راجر توي top 5 ميمونه يا نه؟
3-گونزالس رو رو چه حسابي ميگي مياد تو top 5؟؟؟؟
4-نگفتي نلبنديان و گاسكه و هوويت و بليك و فررو و داويدنكو چي ميشن؟
1- من نگفتم Federer از کار افتاده شده , ایا اگر بازیکنی در طول یک فصل GS نبره به نظر شما از کار افتاده است؟ شما نظر خواهی کردید و من هم نظرم رو دادم , اگر میگفتمFederer هر 4 GS رو میبره خوب بود؟
2- بله
3- Gonzalez رو رو حساب این میگم که به نظر من:
جزو تنیسورهائیه که هیچوقت به حقش نرسیده
این بازیکن سه نقطه ضعف داره:
1- در گذشته از طرف بکهندش در اکثر مواقع Slice می زد و به ندرت Top Spin می زد , اما در نیمه دوم سال من در مسابقاتش دقت کردم دیدم که خیلی رو بکهندش کار کرده و اکثر مواقع Top Spin می زد و به ندرت از Slice استفاده می کرد. مثلا وقتی یک بازیکن S&V جلوش بود می تونست تا صبح Approach هاشو روانه بال ضعیفتر Gonzalez که بکندشه بکنه و با یک جواب Slice ضعیف از طرف وی مواجه بشه و با یک Volley ساده بر روی تور به امتیاز خاتمه بده.
2- Return of Serve ش هم ضعیفه
3 در گذشته به دفاع خیلی توجه نمی کرد اما از فصل خاک رس امسال یک تردمیل خریده و هر وقت که بیکار باشه داره روی تردمیل میدوه , تا جائیکه در بعضی مواقع از بازی اگر من Gonzo رو از قبل نمی شناختم فکر می کردم یک بازیکن Counter Punchers ه.
خب داره سخت روی این سه نقطه ضعفش تمرین میکنه و اگر این سه نقطه ضعفش رو برطرف کنه سایر ارکان بازیش در حد یک بازیکن Top 5 ه.
4- یه باره هر چی بازیکن بود نام میبردی , امیدوارم ناراحت نشی , حوصله ندارم , چون برای هر کدام از این بازیکنان که گفتی حدود 10 خط توضیح بدم

ویرایش توسط Farid : 12-09-2009 در ساعت 01:53 AM
Farid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farid به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: