نمایش پست تنها
قدیمی 06-29-2011, 12:00 AM   #138
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی

نقل قول:
نوشته اصلی توسط rezakh نمایش پست ها
خیلی ممنون از راهنمایی اونا رو خوندم ولی جواب کامل نگرفتم خونمون غرب و سایت رو خوندم حداقل 500 باید برای شروع هزینه کنم یه سوال دیگه بخوام به صورت حرفه ای کار
کنم و بخوام که حداقل بعد از یک سال و نیم برسم تیم ملی باید چه کار کنم بازم ممنون

اگه براتون امکان داره که به مجموعه ورزشی انقلاب برید و با واریز هزینه هاش مربی هم بگیرید که هزینش خیلی بالا میره! (هزینه ی مجموعه+عضویت در باشگاه آپت+هزینه ی پارکینگ+هزینه ی مربی و زمین و توپ جمع کن)

اگه خواستید بگید من تک تک هزینه هاش رو براتون تخمین بزنم، اگه بخواید در باشگاهای خصوصی کار کنید که فقط هزینه ی مربی و زمینه، فوق فوقش روزانه یه ورودی هم میدید که خیلی کمتر از انقلاب میشه...

در مورد حرفه ای شدن که بیشتر بحث هزینه ی شخصیه، اگه وضع مالیتون خوبه که بعد یه مدت میتونید تو مسابقات فیوچرز در پیت خارجی شرکت کنید تا یه رنکینگی بگیرید و بعد مراحل رو طی کنید...

اگه فقط قصدتون تیم ملیه که یه مشکل پارتی هست اینجا چون حتی بهترین بازیکن هم بشید انوشا شاهقلی جاتون تو تیم ملی بازی می کنه!! مگر اینکه بزنید ناکارش کنید و دعا کنید خاندان سوری و شکوفی از تنیس برچیده شن تا نوبت شایسته ها برسه!!

از من میشنوی فکر تیم ملی تنیس رو اصلا نکن اگه شرایط مالیت خوبه برو فیوچرز ها رنکینگ کسب کن تا ببینیم عاقبت این فدراسیون چی میشه در غیر این صورت ممکنه ضربه ی روحی هم بخوری

سوالی بود در خدمتم
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: