نمایش پست تنها
قدیمی 11-04-2013, 09:01 PM   #2
Mahdi Naji
Senior Member

آواتار Mahdi Naji

پستها: 372
سپاس: 1,361
در 368 پست 2,768 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: ROGER FEDERER/Novak Djokovic/Maria Sharapova/genie bouchard/Rafa Nadal/Bryan brothers/Andy Murray/stan wawrinka/vicka Azarenka

اخبار داغ داغ

اول از همه برد واورینکا از بردیچ رو به همه ی طرفدارانش و همینطور هیتر های بردیک تبریک بگم.واورینکا نشان داد که می تونه بازیکنی خطر ساز برای این جام و حتی سال های بعد باشد.گرچه این ها را اثبات کرده بود.
پس از ست اول با برد خوب کمی تعلل داشت و تایبریک را 7 بر 0 واگذار کرد اما با بازگشت فوق العاده بردیک را شکست داد و کار را برای بردیک هزاران برابر سخت کرد
بازگشت راجر به لندن

خبر بعدی بازگشت راجر به لندن بود در حالی که در مسترز های قبلی خوش درخشیده بود آماده است برای وارد شدن به چالش و یک هفته جنگیدن برای بازی بهتر در آخر سال است.راجر در مصاحبه خود گفت:"به نظر من هر کس که در بارکلیز دارد امده است حتما روی فرم بدنی خوبی است و این است که این تور بسیار زیباست".راجر ادامه داد:"دو هفته پیاپی برای هر بازیکنی فشار روحی و فیزیکی زیادی دارد و حال همه وارد چالشی بزرگ می شویم".
راجر در باره ی حریفان خود هم گفت:"نواک خیلی خوب بازی میکند و روی فرم است او در این فصل آماده بوده". "خوان هم همینطور.من دو بار با او بازی کردم و امیدوارم بتوانم در این جام هم او راشکست دهم در مورد گسکی هم او خیلی خوب دارد بازی میکند مخصوصا در اپن امریکا امیدوارم بازی های خوبی ببینیم".راجر فردا به مصاف نوواک جوکوویچ میرود
و سرانجام مشخص شدن برندگان

برندگان award ها

ATPWORLDTOUR FANS favorite MOET AND CHANDON :ROGER FEDERER 11th straight year
Arthur ASHE humanitarian :ROGER FEDERER for the 2th time
COME BACK player of the year:RAFAEL NADAL
STEFAN EDBERG sportsmanship:ROGER FEDERER for the ninth time
THE DOUBLE award:BRAYAN brothers
ATP star for tomorrow:jiri vesely
most improved player:pablo carreno busta
double ATP FANs favorite:bryan brothers
RANK NO.1 atp:rafa and nole fight for it
RANK NO.1 double:brayan brothers

بازی ها امشب ادامه پیدا خواهد کرد و نتیجه این بازی ها قطعا روی نتیجه ی بازی های فردا مثل بازی بسیار حساس نوله راجر خواهد گذاشت.
Mahdi Naji آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
30 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mahdi Naji به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: