نمایش پست تنها
قدیمی 04-29-2016, 12:00 AM   #28
hadi manafi
Member

پستها: 36
سپاس: 4
در 11 پست 16 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: دومینیک تیم نواک جوکوویچ
پیش فرض پاسخ : بررسی نقاط ضعف و قوت در تک تک جلسات تمرینی تنیس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Alireza_Alemi نمایش پست ها
من دوبار رفتم کلاس تنیس اما تاحالا خصوصی کار نکردم که مطمئنا اگه هزینش باشه و کم باشه و مربی مورد تایید باشه واقعا پیشرفتم چند برابر میشه
میدونم که تلاش و سخت کوشی و تمرین و تمرکز حرف اول رو میزنه که خدارو شکر من اینها رو دارم و باید سعی کنم

من فورهندم خیلی خوبه و ضربه های خوبی میزنم حتی راکتم هر جلسه عضو میشد چون آموزشی بودیم و راکت نخریدم تا دستم به یک راکت عادت کنه

اما بک هندم چون هر عادت غلطی از کلاس اولم کسب کردم خیلی بده من دست راستم و با دست راستم انتهای دسته راکت رو محکم میگیرم با دست چپم کنترل کنم اما متاسفانه راکت رو همزمان ناخداگاه هر دوتا دستمو محکم به راکت میچسبونم و اکثر ضربه ها سرعت داره اما دقت و کنترل نداه
یه پیشنهاد بهت میدم هر یک ماه یه بار یه فیلم از خودت بیگیر از کنار یا از پشت سر از بکهند تا اسلایس همشو توی یه فیلم 10 دقیقه ای جا بده هر ماه این کارو بکن وقتی خودت پیشرفت خودتو ببینی انگیزه ی زیادتری پیدا میکنی.زیاد عجله نکن برای حرفه ای شدن چون زمان بر هستش و حداقل باید یه سال کارکنی(یکی تو این یه سال میشه فدرر یکی حتی یه باز یسالمم نمیتونه بکنه)توی این یه سال فقط سعی کن توی ضرباتت ثبات داشته باشی و از صدتا ضربه 100تاشم عین هم باشه چه از نوع ضربه چه اسپینو قدرت ضربه.و یه مسئله ی مهم این که فقط از فیلم های تنیسور ها استفاده کن روزی 4.5 ساعت فقط تنیس نگاه کن خیلی تاثیر گذاره.امری بود در خدمتم
hadi manafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما hadi manafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: