نمایش پست تنها
قدیمی 05-06-2010, 02:17 PM   #26
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Reza23 نمایش پست ها
حالا هر چی !!
گفته باشم رافا ببره با این کری خوندنات بد جوری حالت گرفته میشه!
.
.
حالا چته اینقدر از دست ما شاکی هستی؟!
مگه چیکارت کردیم؟!
دو کلمه حرف حساب زدیم ناراحتی نداره!!
.
.
شاید گناه ما این بوده که مثل بعضی ها ملاحظه امپراتوری
راجری شما ها رو تو این سایت نکردیم و بخودمون جرات دادیم مخالف شما
آقایون فدرری حرف بزنیم!
سخت نگیر!
تو نگران ناراحتی ما نباش . کلی آدم درست حسابی هستن که نگران حال من باشن ، تو خودتو به زحمت ننداز

از دست تو شاکی نیستم ، ولی حرف بیخود که میزنی و میخوای جو رو مسموم کنی باید جوابتو داد ، بیخودی میخوای یه جوی درست کنی که طرفدارای راجر بهوونه میارن ، در حالی که این کار نفرت انگیز از خیلی وقت پیش سندش به نام طرفدارای رافا زده شده ، اونم سند منگوله دار

و اما قسمت آخر پستت .
من که گفتم ، تو تازه واردی ، زیاد با جو سایت آشنا نیستی ... یه مدت که بگذره یاد میگیری چکار کنی و با جو سایت آشنا میشی ، ایشالله به زودی راه میفتی . یه چیزایی تو ذهنته که کاملا اشتباهه . البته تعجب نمیکنم ، هر کی میاد تو سایت اولش شروع میکنه به جبهه گیری ، البته منحصر طرفدارای رافا نیست ها ، طرفدارای راجر هم وقتی وارد سایت میشن اولاش واکنشهای بچگانه ای مثل شما انجام میدن ، اما به مرور زمان با جو آشنا میشن و میفهمن که اوضاع با اون چیزی که فکر میکردن فرق میکنه . همین سامان عزیز اولاش یجور دیگه برخورد میکرد ، اما دید که اوضاع با اون چیزی که فکر میکنه متفاوته و میبینی که الان چقدر با هم راحت کنار میایم . شما هم اگه تفکرت اینه که مثلا این جا امپراطوری و این چیزاست برای بار دوم بهت میگم بهتره دیگه نیای توی این سایت . چون ما ازین خزعبلات این جا نداریم ، همه یجورن ، مدیر ها هم هیچ چیز اضافه ای ندارن به جز بد بختی و حمالی ، شما هم عرضشو داری مدیریت یه قسمت رو به عهده بگیرو زحمت بکش ... و از مدیریتت برای برپاییه امپراطوریه رافا استفاده کن ... البته همیشه این بحثا بوده ، یه عده اولا میگفتن این سایت همه ی مدیراش رافایی هستن ، مثل علی (فکر کنم شما نمیشناسیشون) ، ممد ، کوروش ، بهمن ، خشایار و ... الان هم یه عده میگن همه فدرری هستن ... شما هم عادت میکنی و با جو راحت تر کنار میای ... فقط یکم زمان احتیاج داری

ویرایش توسط Afshin : 05-06-2010 در ساعت 02:25 PM
Afshin آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
6 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: