Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نخست مسابقات تیمی تنیس 2014 دیویس کاپ
برنامه زمانبندی برگزاری « روز نخست » دور نخست مسابقات گروه جهانی و گروههای منطقهای رقابتهای ملی تنیس Davis Cup 2014 در روز آدینـه مورخ 11 بهمن ماه سال 1392 به وقت ایران:
(دیدارهایی که در «منطقهی ما» امکان دریافت تصاویر مسابقاتشان وجود دارد)
Davis Cup 2014 — World Group 1st Round — Day 1
Order of Play — Friday, 31st of January, 2014
Davis Cup 2014 — World Group — First Round
i07:30 Kei Nishikori (JPN) vs. Peter Polansky (CAN)i
i09:30 Mikhail Kukushkin (KAZ) vs. Ruben Bemelmans (BEL)i
i09:30 Go Soeda (JPN) vs. Frank Dancevic (CAN)i
i11:30 Andrey Golubev (KAZ) vs. David Goffin (BEL)i
i16:00 Richard Gasquet (FRA) vs. Nick Kyrgios (AUS)i
i16:30 Ilija Bozoljac (SRB) vs. Roger Federer (SUI)i
i16:30 Philipp Kohlschreiber (GER) vs. Roberto Bautista Agut (ESP)i
i17:30 Radek Stepanek (CZE) vs. Robin Haase (NED)i
i18:00 Carlos Berlocq (ARG) vs. Andreas Seppi (ITA)i
i18:00 Jo-Wilfried Tsonga (FRA) vs. Lleyton Hewitt (AUS)i
i18:30 Dusan Lajovic (SRB) vs. Stanislas Wawrinka (SUI)i
i18:30 Florian Mayer (GER) vs. Feliciano Lopez (ESP)i
i19:30 Tomas Berdych (CZE) vs. Igor Sijsling (NED)i
i20:00 Juan Monaco (ARG) vs. Fabio Fognini (ITA)i
i22:30 Donald Young (USA) vs. Andy Murray (GBR)i
i00:30 Saturday Sam Querrey (USA) vs. James Ward (GBR)i
Group I — Europe/Africa — 1st Round — Day 1
i15:30 Karen Khachanov (RUS) vs. Jerzy Janowicz (POL)i
i15:30 Sergiy Stakhovsky (UKR) vs. Adrian Ungur (ROU)i
i17:30 Dmitry Tursunov (RUS) vs. Michal Przysiezny (POL)i
i17:30 Iliya Marchenko (UKR) vs. Victor Hanescu (ROU)i
i18:30 Janez Semrajc (SLO) vs. Joao Sousa (POR)i
i20:30 Blaz Kavcic (SLO) vs. Gastao Elias (POR)i
Group I — Asia/Oceania — 1st Round — Day 1
i08:00 Yuki Bhambri (IND) vs. Yang Tsung-Hua (TPE)i
i10:00 Somdev Devvarman (IND) vs. Chen Ti (TPE)i
Group II — Europe/Africa — 1st Round — Day 1
i14:30 Yassine Idmbarek (MAR) vs. Gilles Muller (LUX)i
i15:30 Mirza Basic (BIH) vs. Alexandros Jakupovic (GRE)i
i15:30 Maxim Dubarenco (MDA) vs. Mohamed Safwat (EGY)i
i16:30 Hicham Khaddari (MAR) vs. Ugo Nastasi (LUX)i
i17:30 Damir Dzumhur (BIH) vs. Markos Kalovelonis (GRE)i
i17:30 Radu Albot (MDA) vs. Karim Hossam (EGY)i
Group II — Asia/Oceania — 1st Round — Day 1
i09:30 Mohammad Ghareeb (KUW) vs. David Agung Susanto (INA)i
i11:30 Abdullah Maqdas (KUW) vs. Elbert Sie (INA)i
|