نمایش پست تنها
قدیمی 05-11-2014, 06:12 PM   #20
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : آندره آغاسی: رافائل نادال اسپانیایی بزرگترین تنیس‌باز تاریخ است، نه راجر فدرر

1- استاد شما که هنوز نمی دونی آغاسی چه طور آدمیه و دارای چه شخصیتی هست بهتره بری رو شخصیت ایشون مطالعه کنی ببینی چه نوع رفتارهایی و چه نوع اظهار نظرهایی بعد از بازنشتگیش در مورد افزاد مختلف مطرح کرده...بهتره بری 200 هزار اظهار نظر متناقضی که بعد از بازنشستگیش داشته رو مورد بررسی قرار بدی، اگر قادر به این کار هستی البته...دلیلی نداره توضیح بدم در مورد آغاسی، مفصل گفتم، همه چی ایشون هم واضح و روشن است...بهترین وصف حال هم بدون شک سخنان سمپراس هست در مورد ایشون...

2-ار سال 2011 که عصر سوپر طلایی(!) تنیس شکل گرفته نادال چی کار کرده تو این عصر؟(در سطح اسلم حرف بزن)... یه یو اس اوپن گرفته بقیش هم که رولند بوده...خب این رولند رو که قبلا هم می گرفته و هیچ چیز عجیبی نیست...مهم اینه که در باقی سطوح بخواد حرفی برا گفتن داشته باشه که جز یه بار در یو اس دیگه نتونست حرفی بزنه...حالا بماند حماسه های دو گانه ویمبلدون...اینه عملکرد خیره کننده رافا در عصر طلایی؟!...اینه عملکرد خیره کننده رافا که نظر آغاسی رو عوض کرده؟!...آغاسی مگه احمقه که در این سطح یه همچین اشتباهی رو انجام بده؟!...یعنی آغاسی با همه ی بزرگیش تازه الان فهمید عصر طلایی وجود داره؟!...خنده داره اصن من بخوام جواب بدم به حرف هات...

3- کسی که فیلد ضعیف رو به این شکل نازل و سخیف مطرح می کنه وضعش مشخصه...یه سری دوستان اومدن به خوبی توضیحاتی دادن من دلیلی نمی بینم توضیح اضافه بدم...بحث کردن سر موضوعی کاملا وطنی که فقط در یک نقطه دنیا بهش پرداخته می شه اونم توسط یه سری افراد کاملا متحصر به فرد(!) محلی از اعراب نداره...واقعا هر بار که می نویسم وسعت خنده چند برابر می شه...عجیبا غریبا و دیگر هیچ...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
8 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: