نمایش پست تنها
قدیمی 01-05-2012, 06:58 PM   #12
Afshin
Former Staff

آواتار Afshin

پستها: 2,906
سپاس: 19,092
در 2,916 پست 30,306 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PowerVu نمایش پست ها
در ساعات و مدت زمانی که دیروز دو کانال یورواسپورت و یورواسپورت 2 به صورت مجانی درآمده بودند، علاوه بر مسابقات تنیس دوحه قطر، رشته‌های متعدد و مشمول قوانین Copyright دیگری هم از این دو شبکه، در حال پخش بودند. پس به نظر می‌رسه، این رایگان شدن «فقط» به خاطر مسابقات دوحه نبوده، بلکه مثل ایام مختلف سال، برای تبلیغ و جذب مخاطب بیشتر، یورواسپورت، روزها و ساعاتی از حالت بسته بودن، خارج شده بوده‌اند.

مثال نقض برای استدلال و فرمایش شما، میتونه رایگان شدن موقتی و محدود یورواسپورت در اواخر تابستان هر سال و مصادف با برگزاری مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا (U.S. Open) باشه. آیا رایگان شدن موقتی یورواسپورت در مراحل پایانی مسابقات تنیس گرند اسلم آزاد امریکا که یکی از معدود رویدادهای ورزشی Copyrighted گران و پرهزینه
(برای خرید حق پخش تلویزیونی) در دنیاست، هم به دلیل به فرموده‌ی شما «رایگان شدن بازی‌های تورنمنت (قطر/یو.اس.اوپن)» است؟ یا صرفاً به جهت تبلیغ و جذب مخاطب بیشتر؟!

مثلا فکر کردی خودم نمیدونستم واسه یو اس اپن رایگان شده ؟! یا علت رایگان شدنش واسه یو اس اپن چی بود ؟! همون موقع که توی چت باکس داشتیم بحثش رو میکردیم که هدفشون تبلیغ و اینجور چیزاست . شما لازم نیست به بنده این چیزا رو بگی
من فقط میگم اینکه همزمان با رایگان شدن ِ دوحه این کانال هم برای پخش این مسابقات رایگان شد بی دلیل نیست . حالا شما دوس داری شلوغش کنی و بیای یه پست 10000 خطی بنویسی که مثلا حالیته و ما حالیمون نیست ، مشکله خودته به من ارتباطی نداره.
Afshin آنلاین نیست.  
کاربر زیر از شما Afshin به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: