نمایش پست تنها
قدیمی 02-17-2012, 08:44 PM   #68
NimaRafi
Senior Member

آواتار NimaRafi

پستها: 364
سپاس: 6,526
در 368 پست 4,053 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: راجر فدرر-نواك جكوويچ-کارولاین ووزنياكي-ماریا شاراپوا- انا ایوانوویچ- پترا كويتوا -برنارد تومیک-سمپراس-استوسر-رانویچ
Post نواك جوكويچ نشان درجه 1 Karadjordje's (برترين نشان كشور صربستان) را دريافت كرد.

در روز استقلال صربستان و با حضور در مجلس اين كشور، نواك جوكويچ نشان درجه 1 Karadjordje (برترين نشان كشور صربستان) را دريافت كرد.

در روز استقلال صربستان و با حضور در مجلس اين كشور، نواك جوكويچ نشان درجه 1 Karadjordje (برترين نشان كشور صربستان) را دريافت كرد.نوله گفت كه از دريافت برترين مدال كشورش و حضور در ساختماني كه قهرماني ويمبلدون خود و رسيدن به صدر رنكينگ را در روبروي آن به همراه مردمش جشن گرفت بود مفتخر است.
نواك گفت:”ممكن است كه روياي بالاي سر بردن جام ويمبلدون را داشتم ولي هيچ وقت فكر نمي كردم كه كشورم چنين افتخاري به من بدهد.من مديون مردمم هستم و تمام تلاشم را مي كنم كه در بهترين شكل ممكن نماينده كشورم باشم.”
رييس جمهور صربستان، بوريس تاديچ (Boris Tadic)، به17 شخص و موسسه جايزه داد.نواك جايزه شايستگي فوق العاده براي نمايندگي صربستان و به عنوان بهترين سفير اين كشور در جهان را دريافت كرد.

ویرایش توسط NimaRafi : 02-17-2012 در ساعت 09:04 PM
NimaRafi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
16 کاربر زیر از شما کاربر گرامی NimaRafi به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: