نمایش پست تنها
قدیمی 05-17-2010, 10:26 PM   #28
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Fakhruddin نمایش پست ها
ممد جان میبینی من دارم یک نظر میدم در مورد تنیسورها ... اونوقت
جناب reza 23 مث کسی که به سن بلوغ نرسیده هنوز داره شوخی های بی مزه اش رو انجام میده.(در واقع داره تمسخر میکنه ).گزارش پست خلاف می کنیم الحمدلله پیگیری نمیشه...
مقصر اصلی رو فقط فقط شما میبینم ممد.
به هر حال تنیس تاکر برای من داره به خاطره ها میپیونده هر وقت اوضاعش درست شد بر میگردم ...
خداحافظ
در مورد گزارش پست خلاف،متاسفانه الان متوحه شدم كه سيستم فروم يه ايرادي داره كه اين گزارش رو براي من پخ نميكنه، براي اين ايراد پوزش ميطلبم. من هيچ گزارشي نداشتم. الان در پي اصلاح اين نقيصه هستم.
اما در مورد تنيس تاكرز، آخرين نتجيه اي كه همگي بهش رسيديم اين بود كه، از به كارگيري الفاظ توهين آميز جلوگيري بشه و در صورت چنين عملي، گزارش بشه، طعنه زدن و اينا رو دربارش توافق نكرده بوديم، ببينيد فخري جان اصولا نميشه براي اين چيز ها متري تعيين كرد، الفاظ تويهنآميز مشخص هستند ولي اين چيزا نه.
شايد شما يه برداشتي كنيد، من يه برداشتي و شخص سوم برداشت ديگه اي ...
از نظر من آتيش رضا تنده، ولي اين نظر شخصيمه، خودش جور ديگه فكر ميكنه، خب آزادي يعني همين ديگه؟! نه؟؟ تا وقتي از الفاظ مشخص استفاده نكنه، بپرم وسط چي بگم؟
من نميدونم چرا شما همه چي رو از چشم من ميبيني، چرا اصراري هست من همه جا دخالت كنم؟ واقعا يعني چهار نفر آدم نميتونيم دور هم زندگي كنيم؟ همش بايد زور بالا سرمون باشه؟
Mohammad آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mohammad به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: