نمایش پست تنها
قدیمی 11-11-2013, 12:01 PM   #150
omidd
Senior Member

آواتار omidd

پستها: 148
سپاس: 2,356
در 146 پست 1,594 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: استاد راجر

اول از همه پیروزی نادالو بدوست دارانش تبریک میگم کاملا مستحق رسیدن به فینال بود نوش جونش دوما به دوس داران نوله تبریک میگم که نشون داد این اخر فصلی بدجور تشنه قهرمانی و به احتمال زیاد نوله قهرمان میشه.
سوما بخودمو دوستان راجری تبریک میگم که الگوشون یک اسطوره به تمام معناست حتی وقتی بد میبازه و خوب بازی نمیکن باز دیوارنه وار عاشق این مرد هستن. امسالم با همه نتایج ضعیف راجر تموم شد تا چند ماهی بدون تنیس زندگی کنیم واقعا سخته همینکه راجرو توی ی مسابقه میبینم واسم بس بود که فعلا نمیشه.قطعا سال 2014 یک سال رویایی دیگه برای راجریون خواهد بود همونطور که خودش گفته بود دیگه ازش انتظاری نیست و راحت تر میتونه بازیشو انجام بده.
بنظرم اگه راجر بخواد روزی خداحافظی کنه از تنیس احتمالا در سال زوج که نتایج بهتری گرفته خداحافظی میکنه این یعنی اینکه بعید نیست راجر امسال اخرین سال حضورش باشه هرچند خودش گفتش تا 2016 هستم که دیگه سنش خیلی میره بالا.
هر زمانی که پایان تنیس راجر باشه احتمالا من نمیتونم بخاطر سرباز بودنم ببینم بهرحال هر اومدنی رفتنی داره چه روز وحشتناکی میشه اون روز.
خداحافظی مایکل فلپس ، سر الکس فرگوسن ، مهدی مهدوی کیا و رونالدوی برزیلی جزوه بدترین روزای زندگی من بوده اما دو نفر دیگه موندن که هر دو در اخر زندگی ورزشی خودشون سیر میکنن اونم داش علی کریمی و اسطوره بی بدیل تنیس راجر عزیز.چقدر واقعا سخته ما که بیننده ایم اینقدر واسمون سخته چه برسه خودشون که دها سال ورزش حرفه ای داشتن.
افتخار میکنم در طی زندگیم همچین اسطوره هایی داشتم و از دیدنشون بیشترین لذتو میبردم.وقتی در بدترین شرایط بودم با دیدن این افراد همه گرفتاریامو فراموش میکردم و از دیدنشون در هر صحنه ای فقطو فقط لذت میبردم.همه چیز بردو باخت نیست دیدن فرد مورد علاقتون میتونه خودش کلی باشه اینکه الان راجر در 32 سالگی میادو به نادالو نوله میبازه به معنی ضعیف شدن اسطوره در این سن ،ولی به معنی پایان این اسطوره نیست راجر سال خوبی انتظار خودشو دوس دارانشو میکشه پس بهتره همگی از سال اینده فقطو فقط لذت ببریم.
چون این اخرین پست من در سال 2013 پ
یشاپیش قهرمانی نادال یا نوله رو تبریک میگم امیدوارم هر کدوشون که شایسته قهرمانی هستن قهرمان بشن هرچند گهگداری میام سر میزنم اینجا.
ضمن اینکه در این اخر فصلی باید تشکر ویژه از برخی از دوستان بخاطر زحماتشون در طول فصل داشته باشم.
از سروش عزیز بخاطر گذاشتن مطالب بروز و اطلاعات خوبش که من واقعا لذت میبردم از پاور عزیز بخاطر اطلاعتو پیش بازیهایی که میزاشت از اهورا عزیز که جواب همه سوالامو میداد بدجور خستش کردم از میثم عزیز بخاطر عکسای عالی و بی نقصش از جان عزیز که اولین نفری بود که به من بخاطر ورودم به تنیس تاکرز تبریک گفت از فرهاد عزیز بخاطر حرص خوردناش از رضای عزیز که با راجر بدجور بد کلا با همه بد(البته شوخی کردم ما مخلص داش فرهادو داش رضای گلمونم هستیم) اینا تشکر ویژه بودن ضمنا از همه دوستان چه راجری چه نادالی چه نوله ای و باقی دوستداران تنیس تشکر میکنم و اگه روزی حرفی زدم کسی ناراحت شد همین جا دربست عذرخواهی میکنم.
دوس دار شما امید.

omidd آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی omidd به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: