Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز دوم » دیدارها
WORLD GROUP SEMI-FINALS
CANADA *Leads* SERBIA 2-1
Venue: Belgrade Arena, Belgrade, SRB (Clay – Indoor)i
Daniel Nestor/Vasek Pospisil (CAN) d. Ilija Bozoljac/Nenad Zimonjic (SRB) 67(6) 64 36 76(5) 10-8
CZECH REPUBLIC *Defeated* ARGENTINA 3-0
Venue: O2 Arena, Prague, CZE (Hard – Indoor)i
Tomas Berdych/Radek Stepanek (CZE) d. Carlos Berlocq/Horacio Zeballos (ARG) 63 64 62
WORLD GROUP PLAY-OFFS
SPAIN *Defeated* UKRAINE 3-0
Venue: Caja Magica, Madrid, ESP (Clay – Outdoor)i
Marc Lopez/Rafael Nadal (ESP) d. Denys Molchanov/ Sergiy Stakhovsky (UKR) 62 67(6) 63 64
NETHERLANDS *Defeated* AUSTRIA 3-0
Venue: MartiniPlaza, Groningen, NED (Clay – Indoor)i
Robin Haase/Jean-Julien Rojer (NED) d. Julian Knowle/Oliver Marach (AUT) 46 63 64 75
GREAT BRITAIN *Leads* CROATIA 2-1
Venue: Stadion Stella Maris, Umag, CRO (Clay – Outdoor)i
Colin Fleming/Andy Murray (GBR) d. Ivan Dodig/Mate Pavic (CRO) 63 62 67(6) 61
SWITZERLAND *Defeated* ECUADOR 3-0
Venue: Patinoire du Littoral, Neuchatel, SUI (Hard – Indoor)i
Michael Lammer/Stanislas Wawrinka (SUI) d. Emilio Gomez/Roberto Quiroz (ECU) 63 64 36 67(7) 64
GERMANY *Leads* BRAZIL 2-1
Venue: Ratiopharm Arena, Ulm/Neu Ulm, GER (Hard – Indoor)i
Marcelo Melo/Bruno Soares (BRA) d. Daniel Brands/Martin Emmrich (GER) 63 64 64
AUSTRALIA *Leads* POLAND 2-1
Venue: Torwar Hall, Warsaw, POL (Clay – Indoor)i
Mariusz Fyrstenberg/Marcin Matkowski (POL) d. Chris Guccione/Nick Kyrgios (AUS) 57 64 62 67(5) 64
ISRAEL *Leads* BELGIUM 2-1
Venue: Lotto Arena, Antwerp, BEL (Clay – Indoor)i
Jonathan Erlich/Andy Ram (ISR) d. Steve Darcis/Olivier Rochus (BEL) 63 57 16 75 63
COLOMBIA *Leads* JAPAN 2-1
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Outdoor)i
Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah (COL) d. Tatsuma Ito/Yuichi Sugita (JPN) 61 62 61
AMERICAS ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
DOMINICAN REPUBLIC *Defeated* CHILE 3-0
Venue: Centro Nacional de Tenis Parque del Este, Santo Domingo Este, DOM (Hard – Outdoor)i
Victor Estrella/Jose Hernandez (DOM) d. Jorge Aguilar/ Nicolas Jarry (CHI) 76(10) 64 64
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I – SECOND ROUND PLAY-OFF
CHINESE TAIPEI *Defeated* INDONESIA 3-0
Venue: Kaohsiung Yangming Tennis Courts, Kaohsiung City, TPE (Hard – Outdoor)i
Lee Hsin-Han/Peng Hsien-Yin (TPE) d. Elbert Sie/David Agung Susanto (INA) 64 62 63
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I – FIRST ROUND PLAY-OFF
SLOVENIA *Defeated* SOUTH AFRICA 3-0
Venue: Park Tivoli, Ljubljana, SLO (Clay – Outdoor)i
Blaz Kavcic/Blaz Rola (SLO) d. Raven Klaasen/Nikala Scholtz (RSA) 75 61 76(4)i
SLOVAK REPUBLIC *Leads* SWEDEN 2-1
Venue: Aegon Arena, Bratislava, SVK (Hard – Indoor)i
Johan Brunstrom/Robert Lindstedt (SWE) d. Lukas Lacko/Filip Polasek (SVK) 64 75 64
AMERICAS ZONE GROUP II – THIRD ROUND
EL SALVADOR *Levels* VENEZUELA 1-1
Venue: Federacion Salvadorena de Tenis, Ciudad Merliot, ESA (Hard – Outdoor)i
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Marcelo Arevalo (ESA) 16 76(4) 62 65
Marcelo Arevalo/Rafael Arevalo (ESA) vs. Luis David Martinez/Roberto Maytin (VEN) [Pending]i
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
NEW ZEALAND *Leads* PHILIPPINES 2-1
Venue: Plantation Bay Resort & Spa, Lapu-Lapu City, PHI (Clay – Outdoor)i
Francis Casey Alcantara/Treat Huey (PHI) d. Marcus Daniell/Artem Sitak (NZL) 64 63 64
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP II – THIRD ROUND
LATVIA *Leads* FINLAND 2-1
Venue: Arena Riga, Riga, LAT (Hard – Indoor)i
Ernests Gulbis/Mikelis Libietis (LAT) d. Henri Kontinen/Micke Kontinen (FIN) 62 76(2) 63
PORTUGAL *Leads* MOLDOVA 2-1
Venue: Manejul de Atletica Usoara, Chisinau, MDA (Hard – Indoor)i
Gastao Elias/Joao Sousa (POR) d. Roman Borvanov/Andrei Ciumac (MDA) 63 64 63
|