نمایش پست تنها
قدیمی 03-01-2012, 01:27 PM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

آلماگرو-ورداسكو در مصاف براي حضور در نيمه نهايي

قهرمان دو دوره مسابقات آكاپولكو، نيكولاس آلماگرو براي حضور در مرحله ¼ نهايي مجبور به تلاش شد.بازيكن اسپانيايي مانند بازي اولش در سه ست و اين بار مقابل بنوت پير 3-6, 6-3, 6-4 به پيروزي رسيد.جريان بازي در آغاز به نفع پير بود كه عملكرد دقيقي داشت، اما آلماگرو موفق شد در ست دوم با كمك سرويس خود (كسب 83 درصد امتيازات سرويس اول) نتيجه را برابر كند.هرچند او در ست سوم يك بار ديگر سرويسش را از دست داد، ولي 2 بار حريفش را بريك كرد تا پس از 2 ساعت و 15 دقيقه برنده شود.بنابراين آلماگرو براي هفتمين بار پياپي به اين مرحله از تورنومنت رسيد و ركورد خود را به 23 پيروزي و 5 شكست در آكاپولكو ارتقا داد.
او در مرحله بعد به ديدار هموطنش و سيد هشتم رقابت ها، فرناندو ورداسكو مي رود كه 3 تا از 12 فرصت بريك سرويس را استفاده كرد تا ديگر قهرمان پيشين مسابقات، خوان ايگناسيو چلا را 6-4, 6-2 مغلوب كند.
ورداسكو پس از بازي گفت:”مي توانيد ببينيد كه من در سطح بهتري نسبت به دو سال گذشته هستم.حالا من در مقابل آلماگرو بازي مي كنم و رقابت ما هميشه سخت است.اگر فردا پيروز شوم به اين معنيست كه در زمين هاي خاك سطح عالي دارم چون آلماگرو يكي از بهترين بازيكنان جهان بر روي اين سطح است و اگر شكست بخورم به اين معني نيست كه بد بازي مي كنم چون به يكي از بهترين بازيكنان زمين خاك باخته ام.چيزي كه كاملا مشخص است اينست كه من تمام تلاشم را مي كنم تا در بازي بعد و تورنومنت برنده شوم.”
ديگر بازيكن اسپانيايي و سيد برتر، داويد فرر هم كار نسبتا ساده اي داشت و با كسب 82 درصد امتيازات سرويس اولش و 3 بار بريك كردن لوكاس كوبات، 6-3, 6-3 پيروز شد.فرر به دنبال كسب سومين قهرماني پياپي در آكاپولكو است.
فرر:”امروز بازي خوبي داشتم.من معمولا در آكاپولكو حس خوبي دارم، تورنومنتي است كه دوستش دارم و از بازگشت به آن لذت مي برم.فردا انتظار مسابقه سختي را در مقابل پابلو دارم، او با اعتماد به نفس و خوب بازي مي كند و بايد بهترين تنيسم را ارائه دهم.”
او براي حضور در نيمه نهايي به ديدار پابلو آندوخار خواهد رفت كه در كمتر از 3 ساعت، 4-6, 7-5, 6-4 فلورين ماير آلماني را از پيش رو برداشت.

در ديگر بازي هاي اين مرحله، كارلوس برلاك به روند خوب اين روزهاي خود ادامه داد و 6-1, 6-4 پوتيتو استراچه را شكست داد.حريف بعدي برلاك، سانتياگو جيرالدو است كه 6-4, 6-3 مارسل گرانويرز را حذف كرد.جرمي شاردي شروعي كند و پاياني محكم داشت تا 1-6, 7-6(8), 6-0 سيد چهارم، كي نيشيكوري را مغلوب كند.او به ديدار استانيسلاس واورينكا مي رود كه 6-3, 3-6, 6-3 آلبرت راموس را حذف كرد.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: