نمایش پست تنها
قدیمی 09-07-2012, 03:09 PM   #7
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N

نقل قول:
نوشته اصلی توسط ali taki نمایش پست ها
از هر دوستی که تونسته jsc sport2 را در Nilesat دریافت کنه خواهش می کنم بگه تا بقیه هم به پخش این بازی ها از این کانال مطمئن شن چون من خیلی تلاش کردم نشد .
خواهش میکنم

کاربر گرامی

ضمن خوش‌آمد گویی خدمت شما، لطفاً برای پرسش‌های خود از ارسال چند پست با محتوای یک‌سان خودداری فرموده و
همانند دیگر کاربران، از فونت‌ها با سایز معقول برای نوشتن استفاده کنید. استفاده از فونت‌های بزرگ باعث پاسخ‌گویی زودتر و بهتر نخواهد شد.

در پاسخ به پرسش شما، باید عرض کنم بدون شک تلاش شما برای تنظیم، کافی نبوده چون اکثر دوستان، چه به وسیله قیـچی و چه به صورت مستقیم (اختصاص یک دیـش و L.N.B برای نایـلست) موفق به دریافت این جهت شده‌اند و مسابقات را از این کانال رایگان تماشا می‌کنند. عدم دریافت این فرکانس، به معنای دقیق تنظیم نبودن دیـش شماست.

مؤلفه‌های زیادی در دریافت این فرکانس تأثیر گذارند:
  • صبر و حوصله زیاد و صرف وقت برای تنظیم دقیق.
  • برای دریافت نایلـست، در سمت راست دیـش نباید مانع مرتفعی (دیوار) وجود داشته باشد.
  • علائم زنگ‌زدگی و ضربه‌خوردگی دیش، تأثیر منفی در دریافت دارند.
  • استفاده از کابل آنتـن شیلددار مرغوب به صورت یکسره.
  • علائم زخمی‌شدگی در طول کابل باید به حداقل برسند.
  • استفاده از L.N.Bهای مرغوب‌تر همانند Premium HD Gold اصلی.
  • جهت‌یابی در بامداد و ساعات اولیه صبح (ساعات خاموشی دستگاه‌های ارسال پـارازیـت)
  • و نهایتاً در صورت به نتیجه نرسیدن، سپردن کار به یک فرد نصاب ماهر.

موفق باشید.

ویرایش توسط PowerVu : 09-07-2012 در ساعت 03:22 PM
PowerVu آنلاین نیست.  
20 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: