نمایش پست تنها
قدیمی 07-08-2015, 08:57 PM   #130
roger 4 ever
Senior Member

پستها: 203
سپاس: 258
در 202 پست 2,325 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون سومین گرند اسلم فصل Wimbledon 2015

با سلام خدمت دوستان عزیزم...
منتظر موندم از اول رقابت ها که بازی یک چهارم فدرر رو ببینم و بعد نظرم رو بیان کنم در رابطه با شرایطی که در حال حاضر در این ویمبلدون وجود داره، شرایطی که قطعا به نظرم می شه تعمیمش داد به ادامه دوران حرفه ای راجر فدرر...

جمله اصلیم رو اول مطلبم می گم: این ویمبلدون حجت نهایی هست برای راجر فدرر...مهم ترین مسئله در رابطه با فدرر در 4 سال اخیر 2 تا پارامتر بوده که خیلی هم در موفقیت یا عدم موفقیتش تاثیر داشته: سلامت جسمی و لذت بردن از تنیس...مادامی که این 2 پارامتر در 4 سال اخیر کنار هم وجود داشته، فدرر بهترین نمایشش رو تونسته ارائه بده و اتفاقا بهترین نتیجه ها رو هم گرفته...در این ویمبلدون هم خوشبختانه تا اینجا به خوبی هر 2 پارامتر کنار هم وجود داشته...بازی با سم کوئری به خوبی می شد لذت بردن راجر فدرر از بازیش رو دید، مسئله ای که مثلا در رولند سال های اخیر کاملا نایاب بوده، واسه همینه که فدرر می گه از لحاظ ذهنی تو این سال ها دیگه به چمن تعلق داره...

بدن سالمه، انگیزه فوق العادست و فدرر از بازی هم داره لذت می بره، پارامترهای فنی هم در سطح خودشون قابل قبول بودن و با یک نفس فدرر تا نیمه نهایی رسیده...اصل کار اما این 2 بازیه پایانی خواهد بود، جایی که فدرر باید قهرمانی رو رقم بزنه...از دید من اگر جمعه و یکشنبه این اتفاق نیفته با توجه به شرایط فوق العاده ای که راجر در پیش فصل ویمبی امسال داشته و همچنین شرایط فوق العاده ای که تا اینجا در رقابت ها طی کرده، دیگه حجت تمامه...پرونده دوران حرفه ای فدرر از دید من برای فتح اسلم بسته می شه...البته مشکلی نداره، ریو 2016 رو قطعا شرکت خواهد کرد فدرر و کار درست هم خداحافظی با شکوه در یو اس 2016 خواهد بود...این 2 بازی جمعه و یکشنبه احتمالی، بزنگاه دوران پایانی حرفه ای فدرر خواهد بود، جایی که راجر باید نشون بده آیا می شه طی 1 سال و نیم آینده امید به فتح اسلم ازش داشت بازم یا خیر...کلمه یا الان یا هیچ وقت دقیقا برای فدرر در حال حاضر صدق می کنه...

همه چی مهیاست از دید من، پیش فصلی فوق العاده در ویمبلدون که به قول خودش بهترین پیش فصل تمام دورانش بوده، بازی های لذت بخش تا رسیدن به سمی، سلامتی روحی و جسمی، فقط مونده 2 تا حریف پایانی...فرم ماری، نواک یا استن هم به هیچ عنوان تا اینجای رقابت ها ویژه نبوده که بخوایم شانس مضاعفی براشون در باربر فدرر قائل باشیم..همه چی مهیاست از دید من...طرفداران فدرر در سراسر دنیا به نظرم چشمشون کامل باید به جمعه و یکشنبه باشه، جایی که سرنوشت فدرر تا پایان دوران حرفه ایش رقم می خوره...یا الان یا هیچ وقت...
roger 4 ever آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی roger 4 ever به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: