نمایش پست تنها
قدیمی 07-31-2013, 04:04 PM   #23
Rafa
Rafa's Fan

آواتار Rafa

پستها: 937
سپاس: 14,619
در 961 پست 7,461 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Rafa Nadal ====================== Tomas Berdych | Davood Ferrer | Tommy Haas | Richard Gasquet | Mardy Fish | G.Dmitrov | Awesome Serena | Sloane Stephens | Bethanie Mattek-Sands | Flavia Penneta | Kerber | Kvitova

آخه این چه ربطی ب اون داره
رولند بردن رافا چه ربطی ب جایزه ی اخلاق دادن داره
مسائل بی ربط رو با هم قاطی نکنید
دو حالت وجود داره یا نمره میگیری یا نمره بهت میدن
من وقتی تلاشمو میکنم و نمره ی قبولی میگیرم و ب حق خودم میرسم شایستگی خودمو نشون دادم
وقتی معلم ارفاق میکنه و نمره میده بهم دیگه کار شاخی نکردم
رولند بردن رافا هم مثل نمره گرفتن میمونه و جایزه ی کذایی اخلاق دادن هم مثل ارفاق و قبولی با نمره ی اضافی میمونه
رافا رولند میگیره ب راجر اخلاق میدن
n ساله دارن ب جناب راجر خان جایزه ی نمایشی اخلاق رو میدن، کسی نیست بگه آقا اینو رو چه حسابی میدین، چه فاکتوری رو در نظر میگیرین که فقط ب ایشون جایزه میدین، اگه بحث موفقیت و پر طرفداری رو در نظر میگیرین که خب اسم جایزه ی رو عوض کنین، وگرنه اخلاق ربطی ب میزان موفقیت و طرفداری که معمولا از موفقیت نشأت میگیره نداره
بنظرم که فقط ب خاطر "اسم" بودن راجر جایزه دادن این سالا
هیچکدوم از بیگ 4 شایستگی بردن این جایزه رو نداشتن این سالا
امثال داوود و دل پوترو خیلی مستحق تر بودن ب بردنش
رافا هم تو زمین مسابقه مغرور هست، ولی میزانش فرسنگ ها کمتر از راجره
رافا هم وقتی میبازه خیلی ناراحت میشه و من هم دوست ندارم معمولا برخوردش رو با بازیکنای دیگه جلوی تور
در مورد نواک هم چیزی نمیشه گفت 50-50 ئه
رفتارش این سال ها ب گونه ای بوده که نمیشه با اطمینان تشخیص داد آیا ایشون واقعا از ته قلب با خوشرویی برخورد میکنه یا فیکه این کارش
اتفاقا رافا کار خوبی کرده جواب داده،بسیار هم مودبانه و بدون هیچ گونه توهین و حتی کمترین کنایه ای گفته از پسرت بپرس
این اظهار نظر ها رو بی جواب بذاری فک میکنن از موضع ضعف بوده
أجرکم عند الخرد
Rafa آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Rafa به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: