Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت شانگهای 2016 چین
برنامه زمان بندی و ترتیب انجام مسابقات تنیس ATP Masters 1000 تورنمنت مسترز شانگهای 2016 چین در روز تیر شید (چهارشنبـه) مورخ 21 مهر ماه سال 1395 به وقت ایران:
SCHEDULE — WEDNESDAY, 12 OCTOBER, 2016
STADIUM — From 8:30 AM IRST
i[Q] K Edmund (GBR) vs. [3] S Wawrinka (SUI)i
i[WC] D Wu (CHN) vs. G Simon (FRA)i
Not Before 1:30 PM IRST
i[4] R Nadal (ESP) vs. V Troicki (SRB)i
Not Before 3:30 PM IRST
S Johnson (USA) vs. [2] A Murray (GBR)i
UNION PAY 3 — From 8:30 AM IRST
M Granollers (ESP) vs. [7] T Berdych (CZE)i
i[5] M Raonic (CAN) vs. P Lorenzi (ITA)i
i[Q] V Pospisil (CAN) vs. G Dimitrov (BUL)i
Not Before 1:00 PM IRST
i[Q] T Fritz (USA) vs. [15] R Bautista Agut (ESP)i
GRANDSTAND — From 8:30 AM IRST
B Paire (FRA) vs. [11] D Goffin (BEL)i
J Sock (USA) vs. F Lopez (ESP)i
i[12] N Kyrgios (AUS) vs. [Q] M Zverev (GER)i
i[13] L Pouille (FRA) vs. N Almagro (ESP)i
COURT 4 — From 9:30 AM IRST
M Matkowski (POL)/J Rojer (NED) vs. [2] B Bryan (USA)/M Bryan (USA)i
M Cilic (CRO)/M Pavic (CRO) vs. [6] R Bopanna (IND)/D Nestor (CAN)i
J Cabal (COL)/R Farah (COL) vs. [4] F Lopez (ESP)/M Lopez (ESP)i
COURT 5 — From 9:30 AM IRST
i[5] R Klaasen (RSA)/R Ram (USA) vs. J Tsonga (FRA)/N Zimonjic (SRB)i
H Kontinen (FIN)/J Peers (AUS) vs. P Petzschner (GER)/A Zverev (GER)i
i[7] T Huey (PHI)/M Mirnyi (BLR) vs. J Isner (USA)/J Sock (USA)i
COURT 6 — From 10:30 AM IRST
O Marach (AUT)/F Martin (FRA) vs. P Cuevas (URU)/M Granollers (ESP)i
|