Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
وضعیت نتیجهگیری تیمها پس از برگزاری « روز سوم و پایانی » دور یکم
WORLD GROUP - FIRST ROUND
CANADA *Defeated* SPAIN 3-2
Milos Raonic (CAN) d. Guillermo Garcia-Lopez (ESP) 63 64 62
Albert Ramos (ESP) d. Frank Dancevic (CAN) 75 64
ITALY *Defeated* CROATIA 3-2
Marin Cilic (CRO) d. Andreas Seppi (ITA) 63 63 75
Fabio Fognini (ITA) d. Ivan Dodig (CRO) 46 64 64 64
SERBIA *Defeated* BELGIUM 3-2
David Goffin (BEL) d. Boris Pashanski (SRB) 64 26 62
Steve Darcis (BEL) d. Nenad Zimonjic (SRB) 62 64
USA *Defeated* BRAZIL 3-2
Thomaz Bellucci (BRA) d. John Isner (USA) 26 64 67(7) 64 63
Sam Querrey (USA) d. Thiago Alves (BRA) 46 63 64 76(3)i
FRANCE *Defeated* ISRAEL 5-0
Michael LLODRA (FRA) d. Noam Okun (ISR) 63 76(5)i
Richard Gasquet (FRA) d. Amir Weintraub (ISR) 64 63
ARGENTINA *Defeated* GERMANY 5-0
Juan Monaco (ARG) d. Tobias Kamke (GER) 64 76(2)i
Carlos Berlocq (ARG) d. Christopher Kas (GER) 62 64
KAZAKHSTAN *Defeated* AUSTRIA 3-1
Andrey Golubev (KAZ) d. Jurgen Melzer (AUT) 46 63 64 62
Evgeny Korolev (KAZ) v Andreas Haider-Maurer (AUT) - Not Played
CZECH REPUBLIC *Defeated* SWITZERLAND 3-2
Tomas Berdych (CZE) d. Stanislas Wawrinka (SUI) 63 64 36 76(5)i
Henri Laaksonen (SUI) d. Jiri Vesely (CZE) 06 63 61
AMERICAS ZONE GROUP I - FIRST ROUND
URUGUAY *Defeated* DOMINICAN REPUBLIC 3-1
Marcel Felder (URU) d. Jose Hernandez (DOM) 63 36 63 57 62
Martin Cuevas (URU) v Roberto Cid (DOM) – Not Played
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP I - FIRST ROUND
AUSTRALIA *Defeated* CHINESE TAIPEI 5-0
Marinko Matosevic (AUS) d. Chen Ti (TPE) 76(5) 63
Matthew Ebden (AUS) d. Yang Tsung-Hua (TPE) 61 62
UZBEKISTAN *Defeated* CHINA, P.R. 4-1
Sarvar Ikramov (UZB) d. Zhang Ze (CHN) 63 75
Wu Di (CHN) d. Temur Ismailov (UZB) 60 62
KOREA, REPUBLIC *Defeated* INDIA 4-1
Jeong Suk-Young (KOR) d. Ranjeet Virali-Murugesan (IND) 64 64 62
Nam Ji Sung (KOR) d. Vijayant Malik (IND) 62 64
JAPAN *Defeated* INDONESIA 5-0
Yuichi Sugita (JPN) d. Christopher Rungkat (INA) 61 63
Yasutaka Uchiyama (JPN) d. Wisnu Adi Nugroho (INA) 61 63
EUROPE/AFRICA ZONE GROUP I - FIRST ROUND
POLAND *Defeated* SLOVENIA 3-2
Jerzy Janowicz (POL) d. Grega Zemlja (SLO) 76(4) 63 63
Tomislav Ternar (SLO) d. Mariusz Fyrstenberg (POL) 46 75 75
ROMANIA *Defeated* DENMARK 5-0
Adrian Ungur (ROU) d. Thomas Kromann (DEN) 63 64
Marius Copil (ROU) d. Christoffer Konigsfeldt (DEN) 64 63
UKRAINE *Defeated* SLOVAK REPUBLIC 3-2
Alexandr Dolgopolov (UKR) d. Lukas Lacko (SVK) 36 63 62 61
Illya Marchenko (UKR) d. Andrej Martin (SVK) 75 76(5) 64
AMERICAS ZONE GROUP II - FIRST ROUND
MEXICO *Defeated* PUERTO RICO 4-1
Daniel Garza (MEX) d. Alex Llompart (PUR) 75 63
Christian Garay (PUR) d. Lucas Gomez (MEX) 63 64
EL SALVADOR *Defeated* BARBADOS 4-1
Darian King (BAR) d. Alejandro Gonzalez (ESA) 61 62
Rafael Arevalo (ESA) d. Seanon Williams (BAR) 62 62
VENEZUELA *Defeated* GUATEMALA 3-1
Christopher Diaz-Figueroa (GUA) d. Piero Luisi (VEN) 63 76(6)i
Ricardo Rodriguez (VEN) d. Andres Bucaro (GUA) 6-4, 6-3
PERU *Defeated* HAITI 5-0
Sergio Galdos (PER) d. Olivier Sajous (HAI) 62 36 63
Brian Panta (PER) d. Hillel Rousseau (HAI) 61 60
ASIA/OCEANIA ZONE GROUP II - FIRST ROUND
NEW ZEALAND *Defeated* LEBANON 5-0
Daniel King-Turner (NZL) d. Ibrahim Abou Chahine (LIB) 60 61
Artem Sitak (NZL) d. Michael Massih (LIB) 60 60
PAKISTAN *Defeated* SRI LANKA 3-2
Harshana Godamanna (SRI) d. Aqeel Khan (PAK) 64 63 64
Aisam Qureshi (PAK) d. Dineshkanthan Thangarajah (SRI) 62 36 63 63
THAILAND *Defeated* KUWAIT 4-1
Danai Udomchoke (THA) d. Abdullah Maqdas (KUW) 26 30 Ret. (Left Foot)i
Pruchya Isaro (THA) d. Nasser Al Obaidly (KUW) 62 61
PHILIPPINES *Defeated* SYRIA 3-2
Issam Haitham Taweel (SYR) d. Vicente Elberto Anasta (PHI) 67(8) 61 64
Marc Abdelnour (SYR) d. Treat Huey (PHI) 76(2) 62
EUROPE/AFRICA GROUP II FIRST ROUND
FINLAND *Defeated* BULGARIA 3-2
Grigor Dimitrov (BUL) d. Micke Kontinen (FIN) 60 63 61
Harri Heliovaara (FIN) d. Alexander Lazov (BUL) 46 76(4) 64 63
IRELAND *Defeated* ESTONIA 3-2
Vladimir Ivanov (EST) d. James McGee (IRL) 64 63 16 46 61
Sam Barry (IRL) d. Marek Marksoo (EST) 62 61 63
LATVIA *Defeated* TUNISIA 3-0
Mohamed Haythem Abid (TUN) v Ernests Gulbis (LAT) - Not played (Rain)i
Slim Hamza (TUN) v Andis Juska (LAT) - Not played (Rain)i
MONACO *Defeated* BELARUS 3-1
Benjamin Balleret (MON) d. Uladzimir Ignatik (BLR) 63 36 76(9) 64
Jean-Rene Lisnard (MON) v Dzmitry Zhyrmont (BLR) - Not Played
MOLDOVA *Defeated* HUNGARY 3-2
Marton Fucsovics (HUN) d. Radu Albot (MDA) 16 64 61 61
Maxim Dubarenco (MDA) d. Viktor Filipenko (HUN) 46 63 64 76(4)i
BOSNIA/HERZEGOVINA *Defeated* LUXEMBOURG 4-1
Ugo Nastasi (LUX) d. Nerman Fatic (BIH) 46 64 61
Aldin Setkic (BIH) d. Laurent Bram (LUX) 63 61
LITHUANIA *Defeated* CYPRUS 4-1
Ricardas Berankis (LTU) d. Soteris Hadjistyllis (CYP) 63 62 61
Lukas Mugevicius (LTU) d. Christos Hadjigeorgiou (CYP) 63 63
PORTUGAL *Defeated* BENIN 5-0
Rui Machado (POR) d. Alexis Klegou (BEN) 26 62 60
Andre Gaspar Murta (POR) d. Tunde Segodo (BEN) 61 62
|