نمایش پست تنها
قدیمی 02-17-2012, 01:05 PM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

صعود گاسكه، دل پوترو و سپي به ¼ نهايي

ريشارد گاسكه به سومين ¼ نهايي خود در اين فصل صعود كرد.سيد پنجم مسابقات به راحتي و در 78 دقيقه 6-3, 6-2 آلكس بوگومولوف از روسيه را شكست داد.او در مرحله بعد به ديدار نيكولاي داويدنكو خواهد رفت.
گاسكه:”من خوب سرويس زدم و از طرف بكهندم ضربات خوبي داشتم.به خاطر پيروزي در 2 ست و حضور در ¼ نهايي خوشحالم.”
آندرياس سپي از ايتاليا، 4 تا از 6 فرصت بريك كردن سرويسش را استفاده كرد تا 6-4, 6-2 فيليپ كولشرايبر را مغلوب كند.سپي در دور بعد با سيد دوم، توماس برديچ روبرو مي شود كه پس از مصدوميت و كناره گيري ماركوس باقداتيس در گيم چهارم بازي به مرحله بعد صعود كرد.
خوان مارتين دل پوترو آرژانتيني هم كه پس از مسابقات آزاد استراليا در بين 10 نفر برتر رنكينگ قرار گرفته به سومين ¼ نهايي پياپي خود رسيد.او 6-4, 7-5 كارول بك را حذف كرد.
دل پوترو:”من به نسبت دور اول خيلي بهتر بازي كردم و بازي كاملا متفاوت بود.خوب سرويس زدم و سعي مي كردم با فورهندم وينر بزنم.وقتي فرصتي را به دست آوردم از آن استفاده كردم.بايد در مرحله بعد بهتر بازي كنم.نياز دارم كه سرويس و فورهندم 100 درصد آماده باشد و در آن صورت هر اتفاقي ممكن است رخ دهد.”
دل پوترو براي حضور در نيمه نهايي با ويكتور ترويسكي بازي مي كند.ترويسكي پس از 2 ساعت 7-6(2), 6-3 وايلد كارد هلندي، جسه هوتا گالونگ را شكست داد.

ديدار نمايشي فدرر براي تماشاگران

سيد اول مسابقات، راجر فدرر، پيش از بازي نوبت عصر براي 25 دقيقه با ايگور سيسلينگ در يك ديدار نمايشي شركت كرد.فدرر كه با توجه به كناره گيري حريف مرحله دومش امروز مسابقه نداشت دو تايبريك با سيسلينگ برگزار كرد كه در اولي 11-9 پيروز شد ولي سيسلينگ تايبريك دوم را 10-6‌ به سود خود به پايان برد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
18 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: