Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی دور نیمهپایانی گروه جهانی مسابقات تنیس فد کاپ 2015 و پلیآف گروه I و II جهانی
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز دوم/پایانی » بازیهای
گروه جهانی و گروه جهانی II رقابتهای تنیس 2015 فد کاپ
WORLD GROUP SEMI-FINALS
CZECH REPUBLIC *Defeated* FRANCE 3-1
Venue: Cez Arena, Ostrava, CZE (Hard – Indoors)i
Lucie Safarova (CZE) d. Caroline Garcia (FRA) 46 76(1) 61
Petra Kvitova (CZE) d. Kristina Mladenovic (FRA) 63 64
Petra Kvitova (CZE) d. Caroline Garcia (FRA) 64 64
Lucie Safarova (CZE) v Kristina Mladenovic (FRA) Not Played
Kristina Mladenovic/Pauline Parmentier (FRA) d. Lucie Safarova/Barbora Strycova (CZE) 06 63 [10-8]i
RUSSIA *Defeated* GERMANY 3-2
Venue: Adler Arena, Sochi, RUS (Clay – Indoors)i
Svetlana Kuznetsova (RUS) d. Julia Goerges (GER) 64 64
Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) d. Sabine Lisicki (GER) 46 76(4) 63
Andrea Petkovic (GER) d. Svetlana Kuznetsova (RUS) 62 61
Angelique Kerber (GER) d. Anastasia Pavlyuchenkova (RUS) 61 60
Anastasia Pavlyuchenkova/Elena Vesnina (RUS) d. Sabine Lisicki/Andrea Petkovic (GER) 62 63
WORLD GROUP PLAY-OFFS
ITALY *Defeated* USA 3-2
Venue: Circolo Tennis Brindisi, Brindisi, ITA (Clay – Outdoors)i
Serena Williams (USA) d. Camila Giorgi (ITA) 76(5) 62
Sara Errani (ITA) d. Lauren Davis (USA) 61 62
Serena Williams (USA) d. Sara Errani (ITA) 46 76(3) 63
Flavia Pennetta (ITA) d. Christina McHale (USA) 61 61
Sara Errani/Flavia Pennetta (ITA) d. Alison Riske/Serena Williams (USA) 60 63
NETHERLANDS *Defeated* AUSTRALIA 4-1
Venue: Maaspoort Sports & Events, ’s-Hertogenbosch, NED (Clay – Indoors)i
Kiki Bertens (NED) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 61 63
Casey Dellacqua (AUS) d. Arantxa Rus (NED) 75 63
Kiki Bertens (NED) d. Casey Dellacqua (AUS) 62 63
Arantxa Rus (NED) d. Jarmila Gajdosova (AUS) 06 75 75
Richel Hogenkamp/Michaella Krajicek (NED) d. Casey Dellacqua/Olivia Rogowska (AUS) 62 76(3)i
SWITZERLAND *Defeated* POLAND 3-2
Venue: Centrum Rekreacyjno Sportowe, Zielona Gora, POL (Hard – Indoors)i
Agnieszka Radwanska (POL) d. Martina Hingis (SUI) 64 60
Timea Bacsinszky (SUI) d. Urszula Radwanska (POL) 62 61
Timea Bacsinszky (SUI) d. Agnieszka Radwanska (POL) 61 61
Urszula Radwanska (POL) d. Martina Hingis (SUI) 46 75 61
Timea Bacsinszky/Viktorija Golubic (SUI) d. Agnieszka Radwanska/Alicja Rosolska (POL) 26 64 97
ROMANIA *Defeated* CANADA 3-2
Venue: Arena Maurice Richard, Montreal, CAN (Hard – Indoors)i
Francoise Abanda (CAN) d. Irina-Camelia Begu (ROU) 46 75 64
Alexandra Dulgheru (ROU) d. Eugenie Bouchard (CAN) 64 64
Andreea Mitu (ROU) d. Eugenie Bouchard (CAN) 46 64 61
Alexandra Dulgheru (ROU) d. Francoise Abanda (CAN) 36 75 62
Gabriela Dabrowski/Sharon Fichman (CAN) d. Andreea Mitu/Raluca Olaru (ROU) 61 46 [10-5]i
WORLD GROUP II PLAY-OFFS
SERBIA *Defeated* PARAGUAY 4-1
Venue: Spens Sports Center, Novi Sad, SRB (Hard – Indoors)i
Aleksandra Krunic (SRB) d. Veronica Cepede Royg (PAR) 61 63
Ana Ivanovic (SRB) d. Montserrat Gonzalez (PAR) 62 60
Veronica Cepede Royg (PAR) d. Ivana Jorovic (SRB) 36 62 61
Aleksandra Krunic (SRB) d. Montserrat Gonzalez (PAR) 60 62
Aleksandra Krunic/Ivana Jorovic (SRB) d. Veronica Cepede Royg/Montserrat Gonzalez (PAR) 61 64
SLOVAKIA *Defeated* SWEDEN 4-0
Venue: Aegon Arena National Tennis Centre, Bratislava, SVK (Clay – Indoors)i
Anna Karolina Schmiedlova (SVK) d. Rebecca Peterson (SWE) 63 63
Daniela Hantuchova (SVK) d. Susanne Celik (SWE) 62 60
Anna Karolina Schmiedlova (SVK) d. Ellen Allgurin (SWE) 61 64
Daniela Hantuchova (SVK) v Rebecca Peterson (SWE) Not Played
Jana Cepelova/Anna Karolina Schmiedlova (SVK) d. Susanne Celik/Rebecca Peterson (SWE) 46 63 [10-7]i
BELARUS *Defeated* JAPAN 3-2
Venue: Ariake Coliseum, Tokyo, JPN (Hard – Indoors)i
Victoria Azarenka (BLR) d. Misaki Doi (JPN) 61 62
Kurumi Nara (JPN) d. Olga Govortsova (BLR) 64 46 62
Victoria Azarenka (BLR) d. Kurumi Nara (JPN) 63 63
Ayumi Morita (JPN) v Aliaksandra Sasnovich (BLR) 76(5) 46 64
Victoria Azarenka/Olga Govortsova (BLR) d. Shuko Aoyama/Ayumi Morita (JPN) 63 64
SPAIN *Defeated* ARGENTINA 4-0
Venue: Tecnopolis, Buenos Aires, ARG (Clay – Outdoors)i
Sara Sorribes Tormo (ESP) d. Paula Ormaechea (ARG) 46 76(2) 61
Lara Arruabarrena (ESP) d. Maria Irigoyen (ARG) 60 61
Lara Arruabarrena (ESP) d. Paula Ormaechea (ARG) 61 46 97
Maria Irigoyen (ARG) v Sara Sorribes Tormo (ESP) Not Played
Aliona Bolsova Zadoinov/Anabel Medina Garrigues (ESP) d. Tatiana Bua/Nadia Podoroska (ARG) 64 16 [10-3]i
با نتایج به دست آمده، تیم جمهوری چک با راهیابی به فینال، در تاریخهای چهاردهم و پانزدهم ماه نوامبر از تیم روسیه میزبانی خواهد کرد.
ایتالیا، هلند، رومانی و سوییس که در دیدارهای پلیآف گروه جهانی پیروز شدند، برای سال 2016 به تیمهای جمهوری چک، فرانسه، آلمان و روسیه در این گروه میپیوندند.
بلاروس، صربستان، اسلوواکی و اسپانیا نیز که در مسابقات پلیآف گروه دو جهانی برنده میدان بودند، با اضافه شدن تیمهای بازنده پلیآف یعنی استرالیا، کانادا، لهستان و امریکا همگی در گروه دو جهانی سال 2016 رقابت خواهند کرد.
چهار تیم بازنده دیدارهای پلیآف گروه دو جهانی یعنی آرژانتین، ژاپن، پاراگوئه و سوئد نیز با سقوط به گروه یک منطقهای قارههای متفاوت خود در سال 2016 به میدان خواهند رفت.
|