Xpelled Mentor
محل سکونت: The GR8 Gig in the Sky
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros.
✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
|
پاسخ : نتایج مسابقات تنیس گرند اسلم (ITF) تورنمنت U.S. Open 2014 آزاد امریکا
نتایج به دست آمده پس از برگزاری « روز چهارم و پایانی » دور انتخابی ذیدارها
i2014 U.S. Open
GRAND SLAM (ITF)i
August 25 — September 8, 2014
USTA Billie Jean King National Tennis Center
New York City, NY, United States of America
Edition: 134th
Total Prize: $38,251,760
i$3,000,000/$3,000,000
Hard (Deco-Turf) / Outdoors
QUALIFYING DAY 4: FRIDAY, AUGUST 22, 2014
Women's Qualifying Singles — Third Round
Ons Jabeur (TUN) d. Veronica Cepede Royg (PAR)[25] 7-6(3) 4-6 6-3
Mirjana Lucic-Baroni (CRO)[13] d. Sofia Shapatava (GEO) 6-4 4-6 7-5
Aliaksandra Sasnovich (BLR)[16] d. Maria Sanchez (USA) 6-3 6-2
Ying-Ying Duan (CHN) d. Irena Pavlovic (FRA) 6-3 1-6 7-6(5)i
Ashleigh Barty (AUS) d. Melanie Oudin (USA)[26] 7-6(7) 6-3
Ksenia Pervak (RUS)[18] d. Laura Siegemund (GER) 6-1 6-3
Paula Kania (POL) d. Alexandra Panova (RUS)[14] 1-6 6-3 6-2
Aleksandra Krunic (SRB)[32] d. Katerina Siniakova (CZE)[10] 7-5 0-6 6-0
Alla Kudryavtseva (RUS)[27] d. Barbora Krejcikova (CZE) 7-6(1) 6-3
Francoise Abanda (CAN) d. Misa Eguchi (JPN) 6-0 6-2
Maryna Zanevska (UKR)[21] d. Carina Witthoeft (GER) 7-6(4) 6-3
Anastasia Rodionova (AUS) d. Richel Hogenkamp (NED) 6-4 6-3
Yung-Jan Chan (TPE) d. Kateryna Kozlova (UKR) 2-6 6-3 6-3
Saisai Zheng (CHN) d. Lin Zhu (CHN) 6-3 6-1
Lesia Tsurenko (UKR)[19] d. Anna-Lena Friedsam (GER)[3] 6-4 4-6 6-2
Qiang Wang (CHN)[29] d. Lara Arruabarrena (ESP)[1] 0-6 7-5 6-3
Men's Qualifying Singles — Third Round
Facundo Bagnis (ARG)[4] d. Ernesto Escobedo (USA) 7-6(3) 6-1
Steve Darcis (BEL) d. Emilio Gomez (ECU) 6-1 2-0 Ret'd
Andreas Beck (GER)[7] d. Rajeev Ram (USA)[28] 6-2 6-7(5) 7-6(5)i
Marco Chiudinelli (SUI) d. Hiroki Moriya (JPN)[29] 6-1 6-7(6) 6-1
Filip Krajinovic (SRB)[3] d. Juan Ignacio Londero (ARG) 7-5 6-2
Borna Coric (CRO) d. Jimmy Wang (TPE)[16] 7-6(4) 6-1
Peter Gojowczyk (GER)[9] d. Aljaz Bedene (SLO)[17] 3-6 6-4 6-3
Matthias Bachinger (GER) d. Yuichi Sugita (JPN)[12] 6-3 6-1
Yoshihito Nishioka (JPN) d. Marsel Ilhan (TUR)[25] 6-3 6-1
Niels Desein (BEL) d. Oscar Hernandez (ESP) 7-6(4) 6-3
Radu Albot (MDA) d. James Ward (GBR)[15] 6-1 3-6 6-2
Alexander Kudryavtsev (RUS)[27] d. Ricardas Berankis (LTU)[8] 7-5 0-6 6-3
James McGee (IRL) d. Ze Zhang (CHN) 0-6 6-4 6-4
Taro Daniel (JPN) d. Peter Polansky (CAN)[10] 4-6 7-5 6-3
Tatsuma Ito (JPN)[11] d. Michal Przysiezny (POL)[22] 6-4 6-4
Illya Marchenko (UKR) d. Di Wu (CHN) 6-1 6-3
|