نمایش پست تنها
قدیمی 03-31-2014, 04:15 PM   #230
Mehdiii
Senior Member

آواتار Mehdiii

پستها: 387
سپاس: 2,180
در 361 پست 2,509 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: FEDERER
پیش فرض پاسخ : بحث و تبادل نظر پیرامون تورنمنت مایمی 2014

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Rafa نمایش پست ها
این پست ها ب سبک خود فدرری هاست، تا زمانی که ب رافا و طرفدارانش متلک پراکنی نشده باشه، من حرفی نمیزنم، ولی خب باید جواب شوماهارو ب سبک خودتون داد
خجالت برای شوماس ، شوما که فنی ترین بازیکن رو دارید، همه ی سلاح ها رو دارید از پس رقبای اصلی برنمیاد
من دفاعی از سرویس رافا نکردم، رافا رو خاک تنیس رو شروع کرده و اسپین رو ب کیک ترجیح میداده از همون اوایل و این شده سرویسش
میگم که شاهکار رافا اینه که بدون داشتن سرویس این همه موفقیت کسب کرده
و مطمنئنن اگه سرویس بهتری هم داشت، دیگه ب علی دایی اسطوره گفته نمیشد
اینجور پست دادن ها برازنده ی شوماهاست
شوما قبلا هم ب من توهین کرده بودید که مدیران هم صنف شوما نادیده گرفته بودنش
خوشبحالت باشه،بنده نیازی نیمبینم خودمو ب امثال شوما اثبات کنم
شوما چشم که داری برو همون تاپیک ها رو بخون
سن کاربریت قد نمیده که ببینی قبلنا کاربرای با دانشی مثل ممد و پاور و ... چقد تو بحث ها شرکت میکردن،جو سایت خراب شده
اگه شوما دقت کرده یاشی که نمیکنی من حدود 3 ماه بود که اصلا سایت نمیومدم چه برسه پستی بدم،اینجوری خیلی راحت ترم تا بیام با امثال شوما بحث کنم

ب قول مرتضی که تعداد تبریکات طرفداران اسطوره رو شمارش میکرد
کینه از رافا رو مغز و اعصاب خیلی ها داره اسکی میره
در مورد مسئله سرویس دفاع شما از تنیسورتون خیلی ناشیانست . بگذریم به هر حال این نظر شماست .
خیلی جالبه ، اکثریت پستهای شما (حداقل تو این مدت که من تو این سایت بوده ام) نشان دهنده تنفر از فدرره ولی اصلا به روی خودتون نمیارید و تازه دیگران را هم متهم می کنید .

کی خواست شما خودتونو ثابت کنید اینقدر هم برای خودتون نوشابه باز نکنید . دیگران را هم قاطی بحث نکنید من خودم میدونم کیا تو این سایت بادانشند احترامشون رو هم همیشه نگه داشته ام .
جو سایتو معلومه کیا خراب کردند همه هم میدونند .
من خودم این سایت و اکثریت کاربراشو دوست دارم روشم تعصب دارم ولی باور کن تاریخ عضویت تو این سایت نشان دهنده هیچ چیزی نیست بعضی از شما ها توهم پیشکسوت بودن و برتری داشتن رو دارید . همین الانشم 99 درصد اطلاعاتمو از سایت های انگلیسی زبان میگیرم . (مثل اکثر کاربرای دیگه ) البته بجز پست های پاور عزیز که نمونش هیچ جای دیگه نیست .
اینقدرها هم بیکار نیستم یوزرا رو چک کنم که بدونم کیا تو سایت میان کیا نمیان .
تبریک گفتن بعد فینال همیشه تو این فوروم رسم بوده فارغ از اینکه کی برده کی باخته ، معمولا همه به برنده تبریک میگند تا حالا هیچ وفت هم من ندیدم کسی به این مسئله حساس شده باشه حتی خود تنیسور بازنده بعد بازی به حریفش تبریک میگه همیشه هم عرف همین بوده . حالا اینکه این دوست شما به این مسئله حساس شده دلیلش چیه من نمیدونم .ولی مطمئنا به عملکرد این فصل فدرر که بعضیا فکر میکردند مثل فصل گذشته خواهد بود ربط داره ، دوباره کینه ها و زخم های گذشته زبان باز کرده .
( در مورد اینکه من در گذشته به شما توهین کردم دقیقا یادم نیست ولی اگه خواسته یا ناخواسته توهینی شده عذر خواهی میکنم )
Mehdiii آنلاین نیست.  
12 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Mehdiii به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: