نمایش پست تنها
قدیمی 06-02-2013, 09:29 PM   #21
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
Exclamation

نقل قول:
نوشته اصلی توسط sooshians_8919 نمایش پست ها
سلام. دوستان کسی از این لینک های پخش اینترنتی بازیو دیده؟ من هرچی سعی میکنم و با هر مرورگری هی بالای مرورگره مینویسه HD Plugins is missing نصب هم میکنم ولی بازم همین پیغامو میده. اصلا قبلا اینجوری نبود. من چیکار کنم؟؟
درود بر شما

دوست عزیز بله، به عنوان مثال بنده از لینکهای به نام HD Cast که با کلیک روی نخستین خط، با عنوان StreamHunter قابل دسترسه استفاده میکنم و به رغم وقفه در پخش، به دلیل سرعت پایین اینترنت، اما میتونم تماشا کنم. اون HD Plugin is Missing پیغام تبلیغاتی هست و نباید چیزهایی که میگه رو نصب کنین. پلاگینی به این نام وجود خارجی نداره. اگر از آخرین نسخه مرورگر کروم یا فایرفاکس استفاده میکنید، تنها پلاگین لازم برای پخش اینترنتی بازی‌ها، پلاگین Adobe Flash Player هست و بس.

تصویر ویدیو به دلیل سرعت پایین اینترنت ایران خیلی دیر ظاهر میشه و باید صبور بود. ضمن اینکه با استفاده از نرم افزارهای تحریم شکن نتیجه بهتری خواهید گرفت چون از طرف مخابرات ایران، بسیاری از منابع پخش این ویدیوهای آنلاین مسدود شده اند.

جهت راهنمایی بیشتر، لطفاً ایــــن پست را مطالعه بفرمایید.

با سپاس

PowerVu آنلاین نیست.  
11 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: