نمایش پست تنها
قدیمی 03-27-2012, 12:43 PM   #5
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

حماسه راديك، فدرر را متوقف كرد

چيز ويژه اي در ميامي وجود دارد كه بهترين بازي اندي را به نمايش مي كشد.دوشنبه شب، قهرمان دو دوره رقابت ها موفق شد راجر فدرر را 7-6(4), 1-6, 6-4 شكست دهد تا فقط براي سومين بار در 24 بازي مقابل حريف قديميش برنده شود.حالا دو تا ازين پيروزي ها در ميامي به دست آمده.
پس از واگذاري تايبريك نخست، فدرر روند ريترن هايش را پيدا كرد و 3 بار حريفش را در ست دوم بريك كرد تا نتيجه مساوي شود.راديك در نخستين گيم سرويسش در ست پاياني خودش را در مشكل مي ديد و مجبور شد 4 فرصت بريك را ناكام بگذارد، گيمي كه بعدا به عنوان نقطه بازگشت بازي شناخته شد.او در گيم بعدي سرويس فدرر را بريك كرد و ازين فرصت بهترين استفاده را كرد تا پس از 2 ساعت برنده شود.
راديك:”به نحوي مانند شطرنج بود.براي ريترن كردن عقب مي ايستادم، كاري كه قبلا زياد در مقابلش انجام نمي دادم.شايد كمي ازين موضوع شگفت زده شد.او اصلاحات را مثل هميشه انجام داد، چون او راجر است.شروع به حمله كردن و فشار آوردن كرد و نتيجه 6-1 در ست دوم و 0/40 در ابتداي ست سوم بود.مشخص بود كه ديگر اين روش زياد به كار نخواهد آمد.پس با خودم گفتم ‘خب، باشد.بيا خيلي هجومي بازي كن.’ توانستم از آن گيم خارج شوم و گيم خيلي خوبي بازي كردم تا بريك كنم و بعد از آن سرويسم را نگه داشتم.”
فدرر پس از اين شكست گفت:”موقعيت داشتم.به نظرم اندي خيلي خوب عمل كرد تا ست اول را ببرد و من را در چنين موقعيتي در ست سوم قرار دهد.مي توانستم در ابتداي ست سوم يك بريك جلو باشم ولي او خيلي خوب كار كرد تا آن فرصت ها را از من بگيرد و واقعا خوب سرويس زد.”
راديك به ديدار خوان موناكو مي رود كه در سه ست و با نتيجه 4-6, 6-3, 6-4 گائل مونفيس را از پيش رو برداشت.

برترين تنيس باز حال حاضر دنيا با شكست دوست خوب و هموطنش راهي مرحله چهارم تورنومنت ميامي شد.نواك جوكويچ 7 تا از 8 فرصت بريك را ناكام گذاشت تا پس از 89 دقيقه 6-3, 6-4 ويكتور ترويسكي را از پيش رو بردارد.بر اين اساس بازيكن صرب ركورد خود در تورنومنت ميامي را به 20 پيروزي و 4 شكست ارتقا داد.
او در مرحله بعد با ريشارد گاسكه ديدار مي كند كه 6-2, 5-7, 6-3 آلبرت راموس اسپانيايي را مغلوب كرد.
سيد هشتم رقابت ها، مردي فيش كه براي يازدهمين بار در ميامي حاضر شده، 70 درصد امتيازات سرويس را به خود اختصاص داد و چهار مرتبه سرويس كوين اندرسون را بريك كرد تا در 1 ساعت و 35 دقيقه برنده شود.حريف بعدي براي بازيكن آمريكايي، نيكولاس آلماگرو خواهد بود كه هموطنش فرناندو ورداسكو را 6-3, 6-4 حذف كرد.
فيش بعد از مسابقه گفت:”از بازي كردن در روز لذت مي برم...در گرما.” او درباره مسابقه بعديش اضافه كرد:”آلماگرو امسال خيلي عالي بازي كرده، حتي بر روي زمين هارد.”
در ديگر مسابقات ديروز، سيد پنجم داويد فرر 7-6(5), 6-4 جولين بنتو را مغلوب كرد و به مصاف خوان مارتين دل پوترو خواهد رفت كه موفق شد 6-3, 7-6(3) مارين چيليچ را شكست دهد.

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
28 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: