نمایش پست تنها
قدیمی 03-26-2012, 03:40 PM   #4
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

پيروزي بزرگ ديميتروف در روز پنجم

روز يكشنبه در ميامي، گريگور ديميتروف اولين پيروزي خود مقابل يك بازيكن حاضر بين 10 نفر برتر را جشن گرفت.بازيكن رنك 101 بلغاري، 5 تا از 7 فرصت بريك سرويس را ناكام گذاشت تا در
2 ساعت و 16 دقيقه، 6-3, 2-6, 6-4‌ سيد هفتم تورنومنت، توماس برديچ را مغلوب كند.
ديميتروف:”امروز بازي فوق العاده اي بود، روز فوق العاده اي برايم بود.انتظار چنين بازي خوبي را نداشتم.با اين وجود، به اندازه كافي سرويس اول نزدم.در نتيجه 4-4 ست سوم كمي خوش شانس بودم و خوشحالم كه توانستم پيروز شوم.”
بازيكن 20 ساله در مرحله بعد به مصاف سيد نهم، يانكو تيپسارويچ خواهد رفت كه 10 ضربه ايس زد تا در حدود 2 ساعت، 6-4, 5-7, 6-2 آلكساندر دولگوپولوف را از پيش رو بردارد.
اما سيد چهارم و قهرمان فصل 2009 مسابقات، اندي ماري بدون ضربه زدن به توپ راهي مرحله چهارم شد.حريف ماري، ميلوس راونيچ كانادايي به علت مصدوميت از ناحيه مچ پاي راست كناره گيري كرد.
راونيچ:”ديروز و در پايان جلسه تمرين، ما تمرين يك ساعته را تمام كرده بوديم و من به سمت عقب حركت كردم كه بر روي مچ پايم چرخيدم و در نهايت دچار پيچ خوردگي شد.”
بازيكن بريتانيايي براي رسيدن به ¼ نهايي رقابت ها بايد از سد ژيل سيمون بگذرد.سيمون فرانسوي 76 درصد امتيازات سرويس را كسب كرد تا 7-6(5), 6-4 يورگن ملزر را شكست دهد.
در سوي ديگر نيمه پاييني جدول، مرد شماره 2 تنيس جهان دومين پيروزي قاطع خود را رقم زد و موفق شد در 87 دقيقه، 6-2, 6-2 رادك استپانك را حذف كند.نادال هر دو فرصت بريك را ناكام گذاشت و دو بار در هر ست سرويس حريفش را بريك كرد.
رافا گفت:”خوشحالم كه در دور چهارم حاضر هستم، پيروزي در دو مسابقه با حس مثبت و نتايج راحت.فقط سعي مي كنم كه همينطور خوب بازي كنم و كمي بهبود يابم.”

فيناليست سه دوره مسابقات در مرحله بعد بايد با سيد شانزدهم، كي نيشيكوري روبرو شود.بازيكن ژاپني 78 درصد سرويس هايش را به امتياز تبديل كرد تا در 69 دقيقه 6-4, 6-2 بر لوكاس روسول غلبه كند.
نادال كه هر سه مسابقه خود مقابل نيشيكوري را با پيروزي پشت سر گذاشته درباره اين بازي گفت:”او بازيكن شگفت انگيزيست و بازي خيلي سختي برايم است.استعداد بزرگي براي ضربه زدن سريع به توپ دارد، اينكه هجومي باشد.پس حريف خيلي سختي خواهد بود.”

سيد ششم، جو ويلفرد سونگا هم با شكست فيليپ كولشرايبر گام به مرحله بعد نهاد.بازيكن فرانسوي 12 ايس زد و 82 درصد سرويس هاي اولش را به امتياز تبديل كرد تا 6-4, 7-6(2) برنده شود.
حريف بعدي سونگا، فلورين ماير از آلمان است.ماير در بازي پاياني روز پنجم توانست فيناليست هفته گذشته مسابقات ايندين ولز، جان ايزنر را 6-4, 6-2 شكست دهد.
ماير بعد از مسابقه چنين گفت:”فكر كنم مي توانستيد ببينيد جان 100 درصد آماده نيست.خستگي ايندين ولز را همراه داشت.پس مي دانستم كه شانس خوبي دارم و بازي كردن در شب به نفعم بود چون سرويسش كمي كندتر بود.بعد ازينكه در ست اول سرويسش را بريك كردم، از دست دادن فرصت هاي زياد كمي او را از لحاظ روحي شكسته كرد.در ست دوم توانستم در گيم اول بريك كنم و خيلي خوب سرويس زدم و هيچ فرصت بريكي به او ندادم كه به نظرم نكته مهم بازي بود.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
25 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: