نمایش پست تنها
قدیمی 03-30-2009, 05:08 PM   #2
koury
Administrators

آواتار koury

پستها: 3,387
سپاس: 16,337
در 3,243 پست 25,305 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: نادال،رادیک،نواک،فیش، جینپری،موری،گاسکه، گونزالس،روبردو،هاس،فررو،مویا ورداسکو،نلبندیان، باقداتیس،گولبیس، کیم،ووزنیاکی، گورجس،سیبولکوا ،سورانا،ماریا،وی
پیش فرض مشورت در مورد انتخاب راکت

سلام

دوست عزیز من خودم یک راکت K Pro Team دارم که شباهت زیادی به اوپن داره! فقط یه کم سبک تر هست ولی از همه نظر خوبه ... یه بار کلا با کی پرو اوپن توپ زدم که خیلی خوش دست و راحت بود و من که خوشم اومد از این نوع راکت!

کلا سری K ویلسون دارای کنترل و Power خوبی هستن و اینطوری که من ازشون استفاده کردم خیلی کنترل شده هستن... البته بسته به نوع گریپ گرفتن شما هم داره ولی اگه استاندارد دستت بگیری کم میشه توپی اوت بره یا فریم بشه که بدون اغراق میگم بخاطر کنترلی هست که راکت های سری K به شخص میده!! :mrgreen:

ضمنا برای بازیکنانی که مثل رافا تو ضرباتشون اسپین زیاد یا اسلایس خوبی میزنن هم خیلی کار رو راحت تر می کنه...

همچنین این راکت رو فلسیانو لوپز اسپانیایی استفاده می کنه و خیلی راکت خوبی هست ... (حداقل از نظر من و لوپز ( ) اینطوری هست!!)

از بین راکت های سری K که من تا الان تست کردم و باهاشون بازی کردم یکی از K Zen Team و یکی از K Six-One 95 خیلی خوشم اومده که جفتشون هم کنترلی هستن هم احساس خوبی به آدم میدن!!!
این راکت هم از نظر من نمره ی قبولی میگیره و راکت خوبی هست ... اگه میخوای بگیری میتونی یه عمر باهاش حال کنی!!!
koury آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
10 کاربر زیر از شما کاربر گرامی koury به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: