نمایش پست تنها
قدیمی 01-15-2012, 08:39 AM   #6
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

ياركو نيمينن فنلاندي، فينال به تعويق افتاده تورنومنت سيدني را به سود خود به پايان برد.روز شنبه و در ديداري كه به علت بارش باران از روز قبل به تعويق افتاده بود، نيمينن موفق شد در دو ست و با نتايج 6-2, 7-5 جولين بنتو از فرانسه را مغلوب كند تا دومين عنوان قهرماني دوران بازيش را به دست آورد.او كه در هر 4 بازي قبل مقابل بنتو پيروز شده بود، در گيم آغازين بازي بريك شد ولي 3 بار در ست اول سرويس حريف را بريك كرد.ست دوم با موفقيت هردو بازيكن در كسب گيم هاي سرويس همراه بود و بازيكن فرانسوي حتي مجبور شد در گيم دهم يك مچ پوينت را با سرويسش ناكام بگذارد ولي درنهايت نيمينن در گيم دوازدهم موفق شد كه سرويس بنتو را يك بار ديگر بريك كند و جام قهرماني را بالاي سر ببرد.

نيمينن:”سعي كردم كه بر روي هر امتياز تمركز كنم و به نظرم توانستم اين كار را خوب انجام دهم.من ركورد خوبي در مسابقات فينال ندارم ولي كار اشتباهي هم در آن ها انجام نداده ام كه باعث شكستم شود.امروز حس كردم كه شانس خوبي براي قهرماني دارم و بازي خوبم به من كمك كرد.سال هاي زيادي از زمان كسب اولين قهرمانيم (در اوكلند 2006) گذشت و من فينال هاي زيادي بعد از آن داشتم ولي خودم را باور داشتم.”

بنتو كه در همه 6 ديدار پاياني دوران بازيش مغلوب شده، گفت:”هفته خوبي بود ولي نه با پاياني كه مي خواستم چون من امروز به برد اميد داشتم.ياركو خيلي خوب بازي كرد ولي من مي توانستم بهتر بازي كنم.شروع خوبي براي فصل است.هدفم قهرماني در يك تورنومنت و تبديل شدن به يك بازيكن بهتر است.”

Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: