نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2015, 08:21 AM   #208
mspayam
Moderator

آواتار mspayam

پستها: 1,137
سپاس: 2,347
در 1,048 پست 7,309 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Federer, Nadal, Sharapova, Azarenka
پیش فرض پاسخ : درخواست کمک - شروع آموزش- مشاوره هزینه ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط slice نمایش پست ها
مرسی بابت پاسخت مهدی عزیز
میتونی در مورد انواع مسابقات و امتیازات شون که تو داخل ایران برگزار میشن هم راهنمایی کنی!!!!البته همچنین مسابقات انتخابی تیم ملی!!!!
خواهش می کنم دوست عزیز، اما متاسفانه در مورد انواع مسابقات و امتیاز کاملشون اطلاع دقیقی ندارم. چون از یه طرف بعضی از استان ها به تازگی سیستم امیتازدهی رو راه اندازی کردن و مثلاً در جایی مثل اصفهان هنوز به یک سال هم نرسیده.

اما تا جایی که من اطلاع دارم پایین ترین رده ی مسابقات همون مسابقات آدینه اس، که در باشگاه های مختلف برگزار می شه، بعد از اون، مسابقات جایزه بزرگ هستن که جوایز میلیونی دارن و در نهایت هم مسابقات قهرمان کشوریه که بهترین های کشور رو مشخص می کنه. همچنین مسابقات باشگاهی در رده های مختلف هم هست که همین الان هم داره توی کیش برگزار می شه.

مسابقات آدینه رو همه می تونن شرکت کنن، مسابقات جایزه بزرگ هم بیشتر بر اساس نتایج قبلی و رسیدن افراد به مراحل بالا سید بندی می شه و اگه کسی برای بار اول بخواد شرکت کنه، باید بره توی کوالیفاینگ بازی کنه و بعد بیاد بالا. مسابقات قهرمانی هم رو حدس می زنم بین قهرمانان مسابقات جایزه بزرگ و افرادی که توی اون رده هستن برگزار بشه که تیم ملی هم از بین همین افراد انتخاب می شه.
mspayam آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی mspayam به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: