نمایش پست تنها
قدیمی 03-25-2011, 10:08 AM   #23
Farshad.Roger
Roger's Fan

آواتار Farshad.Roger

پستها: 208
سپاس: 69
در 208 پست 1,736 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Roger Federer

نقل قول:
نوشته اصلی توسط hatam_hh نمایش پست ها
فقط حیفه بخدا هر تنیسور تازه به دوران رسیده ایی بیاد راجرو ببره من نمیدونم این المپیک لندن چی داره بابا خداحافظی کن سنگینتره مثلا اگه راجر خداحافظی کرده بود الان همه میگفتن اگه راجر بود راحت جلو نوواک رو میگرفت ولی امسال سه بار بهش باخته خوب زشته واسه راجر، البته این نظر شخصی منه و مطمئناً راجر دلایل خاص خودشو داره که خداحافظی نمیکنه ولی من یکی که دوست دارم رافا توی اوج خداحافظی کنه
اقعا معذرت میخوام من این دیگه از اون حرفاست!!
راجر از بعد از ویمبلدون پارسال 12 تورنومنت رو شرکت کرده شما خودت امار رو داری . 12 تا رو زودتر از نیمه نهایی نباخته. 12 تا تورنومنت
8 تا فینال
12 تا نیمه نهایی
5 قهرمانی
کی با این شرایط خداحافظی میکنه؟ راجری که در گرنداسلم ها میتونه هنوز قهرمان شه و رکوردش رو بهتر کنه چرا باید خداحافظی کنه؟
به جوکویچ باخت والا همه به جوکویچ باختن فعلا.
مگه بازیکنی 2-3 بار جلوی بازیکن دیگه میبازه یعنی قوی تره؟ چند بار ماری راجر رو 2-3 بار پشت هم برد اما بعد باز باخت؟ چند بار داویدنکو نادال رو برد؟ یعنی بهتر از نادال هست؟ نه پیش میاد این مسایل.
انگار ماری با 23 سال نیست به هر کسی میبازه یا جوکویچ و نادال و بقیه اصلا باخت ندارن . حالا چون جلوی سن راجر 29 نوشته این حرفا هم پیش میاد دیگه.
Farshad.Roger آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
14 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Farshad.Roger به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: