نمایش پست تنها
قدیمی 01-22-2009, 10:41 AM   #12
Mohammad
Tech Support

آواتار Mohammad

پستها: 3,759
سپاس: 22,285
در 3,465 پست 31,086 بار سپاسگزاری شده
پیش فرض Re: اخبار در مورد اولین گرند اسلم سال (ملبورن)

قسمت هايي از مصاحبه بعد از بازي رافا (البته گويا رافا خيلي در اين مصاحبه سرخوش بوده و همه جواب ها رو با شوخي و خنده ميداده )

خبرنگار: يه چيزي كه شما تغيير داديد، فورهندتونه، به نظر مياد شما خيلي Flat ترش كرديد؟ آيا اين واقعا چيزيه كه شما روش تمركز كرديد؟!
رافا:نه، حقيقت نداره! من هيچي درباره اون نميدونم! (در حال كي ميخنده)

خودم: حالا اينقدر هي چپ و راست بهش ميگن فلت تر ميزني كه آخرش شاكي ميشه و بيخيال قضيه! دوباره توپ رو 4200 دور خودش ميچرخونه!!

خبرنگار: آيا ملبورن شهر متفاوتيه از ديگر شهرها؟ آيا چيزي درش وجود داره كه اونا متفاوت جلوه بده در نظر شما؟
رافا: نه اون يه شهر خيلي خوبيه، شهر بزرگيه در عين حال كه آروم هم هست. مشكلات با زبون انگليسيم؟ نه، راحت؟ نه من فكر ميكنم شما بيشتر از سكرتري من اطلاعات داريد! (البته اين جملات زياد به سوال خبرنگار ربطي نداره كه احتمالا به شوخي هاشون در اونجا مربوط ميشه)
من واقعا از بودن در اين شهر لذت ميبرم، تميزه خيلي تميزه، بنابراين خوبه! فك كنم يكي از شهرهاي موردعلاقم باشه!

خبرنگار: اين روزها خيلي ها ميخوان از اين لباس جديد شما بدونن، خيلي از هوادارانتون تو وب سايت ها گفتند كه زياد از اين لباسهاي آستين دار خوششون نمياد! نميخواي عوضشون كني؟
رافا: چي شده؟ هواداران دوست ندارند؟
خبرنگار: بعضي هاشون آره
رافا: ببخشيد( در حال خنده) من نميدونم (نميدونستم)
من احساس خوبي با اين لباس هاي جديد دارم، مطمئنا وقتي شما يه تغيير ايجاد ميكني، يه سري خوششون مياد يه سري نه! مسلما همه هم اون لباس هاي آستين حلقه اي رو دوست نداشتند، الانم همينطوره، عده اي دوست دارن و عده اي نه!
به هرحال اين يه تغييره و من احساس خوبي دارم، آخر قضيه اين لباس نيست كه مهمه، اين راكت و توپ و بازيه خوبه كه ارزشمنده!
Mohammad آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول