نمایش پست تنها
قدیمی 11-21-2011, 11:07 PM   #29
Curious
Junior Member

پستها: 24
سپاس: 35
در 21 پست 159 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Mohammad نمایش پست ها
دقیقا.
دقیقا اندی هدفش این بوده، و اصلا حرکت راجر رو تکرار نکرده، من نمیدونم چرا پویا میخواد مسئله رو طور دیگه ای نشون بده.

اصلا ربطی به این هم نداره که تو زمین بتونه یا نه، این هم بازی مهم نیست، امروز هم اندی مشکل داشت وگرنه روی هارد فرر شانس خیلی کمی جلوی اندی داره.

صحبت از باخت امروز اندی در این تاپیک از نظر من کاملا بی ربطه به قضیه.
آقا محمد تفاوت من و شما اینجاست که من دارم در مورد حرفهای ماری صحبت می کنم و شما در مورد حرفهای فدرر.ماری گفته من جواب فدرر رو در زمین میدم اما با این بازی مقابل فرر هرگز اینکار رو نمی تونه بکنه.اصلا بعیده بتونه به مرحله بعدی بره که بخواد با فدرر بازی کنه.پس ادعای ماری یک ادعای پوچه.مگر اینکه در ادامه روند بازی هاش رو تغییر بده.من میگم کسی که چنین ادعایی میکنه نباید اینطوری بازی کنه.اگر توجه کنید این تاپیک در مورد واکنش ماری هست.نگاهی به عنوان تاپیک داشته باشید.

اما صحبتهای فدرر از جهتی قابل دفاع نیست.هیچ وقت نمیشه گفت اگر شرایط طور دیگه ای بود چه اتفاقی می افتاد.ماری حریف های روبروی خودش رو انتخاب نکرده.اون تنها کاری که می تونست بکنه اینه که حریفهای روبروی خودش رو ببره که اینکار رو کرد.اما از جهتی هم قابل دفاعه چون حقیقت اینه که اگر جوکوویچ و نادال در این سه تورنمنت آماده بودند و در تورنمنت حاضر می شدند ماری شانس کمی برای بردن تورنمنت داشت.حالا اگر ماری میخواد خلاف این رو ثابت کنه بهترین فرصت برای اون همین تورنمنت بزرگه که همه تنیس بازان برتر جهان هستند.اما می بینیم که ماری نا امید کننده شروع کرده.من صحبتهای فدرر رو هرگز توهینی به ماری نمیدونم.بلکه در بدترین حالت فقط اظهارنظری اشتباه بوده.

ویرایش توسط Curious : 11-21-2011 در ساعت 11:13 PM
Curious آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
5 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Curious به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: