نمایش پست تنها
قدیمی 01-06-2012, 12:49 AM   #3
Nima93
Roger's Fan

آواتار Nima93

پستها: 1,051
سپاس: 20,047
در 1,047 پست 14,527 بار سپاسگزاری شده

بيستمين پيروزي متوالي راجر فدرر برايش با زحمت همراه بود.نفر سوم رده بندي تنيس مردان در قسمت هايي از بازي امروز خوب ظاهر نشد ولي درنهايت 6-3, 5-7, 6-4 به برتري رسيد.
فدرر:”بازي سختي بود،من خوب شروع كردم و كنترل بازي را به دست گرفتم.هجومي بازي مي كردم و به او اجازه پيدا كردن ريتم ندادم.او ضربات زيادي را از دست داد كه شايد به همين خاطر بود.در ست دوم خيلي بهتر به توپ ضربه مي زد و بازيكن برتر بود و شايسته بردن ست بود و در ست سوم هم بازي نزديك بود.”

حريف نيمه نهايي فدرر،جو ويلفرد سونگا خواهد بود كه بدون هيچ مشكلي 6-2, 6-1 آلبرت راموس اسپانيايي را مغلوب كرد.
او درباره رويارويي با فدرر چنين گفت:”فدرر بهترين بازيكن دنياست،شايد در كل تاريخ و بازي كردن با او سخت خواهد بود.شما بايد كامل باشيد.من بايد بهترين تنيسم را بازي كنم.ولي من مي دانم كه مي توانم،چون تا به حال اين كار را انجام داده ام.”
همچنين فدرر اضافه كرد كه ديدار با سونگا برايش جذاب است:”من مشتاقم كه مجددا با او بازي كنم،اميدوارم كه فصل خوبي پيش روي هردوي ما باشد.بازي با جو هميشه جذاب است چون هم در زمين مسابقه و هم خارج آن شخصيت دلنشيني دارد،پس اميدوارم انتظارات را بر آورده كنيم.”
در ادامه روزچهارم مسابقات،شانس اول قهرماني،رافائل نادال در دو ست و با نتايج مشابه 6-4, 6-4 ميخائيل يوژني را از پيش رو برداشت.هرچند نادال بازي را در دو ست به پايان رساند،ولي در مواقعي از بازي مجبور شد تا بهترين بازي چند ماه اخيرش را به نمايش بگذارد.او با قدرت قديمي و تنوع بر روي سرويس و ديگر ضرباتش موفق به كسب پيروزي شد.

نادال پس از بازي گفت:”به نظرم خيلي خوب بازي كردم،پايان مسابقه كمي مضطرب بودم كه با توجه به ابتداي فصل عاديست.من خيلي سريع بودم و دفعات زيادي به سمت تور هجوم بردم.اين همان كاريست كه بايد براي مقابله با بازيكنان برتر انجام دهم.”
نادال براي حضور در ديدار پاياني،بايد به مصاف گائل مونفيس فرانسوي برود.مونفيس بر خلاف شب گذشته،بازي راحت تري داشت و 6-2, 6-3 ويكتور ترويسكي را مغلوب كرد.
Nima93 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی Nima93 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: