نمایش پست تنها
قدیمی 05-10-2011, 06:59 PM   #421
reza_j
Junior Member

پستها: 10
سپاس: 13
در 9 پست 27 بار سپاسگزاری شده

ممنون كوروش جان خيلي لطف كردي. من باز تمام صفحات فروم رو خوندم. از دوستانم معذرت خواهي مي‌كنم كه اينقدر دارم حساسيت به خرج مي‌دم تو انتخاب راكت آخه احساس مي‌كنم خيلي مهمه راكت درست انتخاب شده باشه و اصل باشه البته به استناد صحبتهاي دوستان (به خاطر صدمات احتمالي راكتهاي تقلبي به مچ و آرنج).يه سوال ديگه واسم پيش اومده. چقدر احتمال داره كه يك نمايندگي از اعتبارش سوء استفاده كنه و راكت تقلبي وارد كنه (البته قصد جسارت به شركتي رو ندارم) به عنوان مثال سايت wilson رو نگاه كردم ديدم نيك اسپورت نمايندگي wilson رو تو بحرين ، ايران، كويت ، عمان، قطر رو داره حالا همچين شركتي آيا امكان داره تقلبي وارد كنه ؟ آيا براي دوستان پيش اومده راكتي رو از نمايندگي بگيرن و بعد متوجه تقلبي بودنش بشن.

من امروز بعد از ظهر كلاس داشتم از استادم در مورد راكت و طريقه وارد كردن اون پرسيدم گفت داداشم تو كاناداست تعداد بالا مي‌گيره با مسافر مي‌فرسته. از دوستانم اين سوال رو داشتم كه آيا چنين چيزي ممكنه يا نه؟ (كوروش جان شما فرموديد بعيده، من تجربه‌اي در اين زمينه ندارم ولي فكر مي‌كنم حتي محال باشه)
به همين خاطر حتي نسبت به راكت پيشنهاديش هم شك كردم. مي‌ترسم چون اين راكت رو داشته اون رو پيشنهاد داده.(Wilson BLX Surge)
كوروش جان پيرو صحبتتون مي‌خواستم يه راكتي باشه كه كنترل خوبي داشته باشه ولي چون هيكلم بزرگ نيست فكر كنم بايد تاحدي قدرتي هم باشه . در حقيقت نمي‌خواستم سريع مجبور به عوض كردن راكت باشم.

بازم ممنون از دوستان گلم كه اينقدر لطف دارن
reza_j آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما reza_j به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: