نمایش پست تنها
قدیمی 03-29-2014, 06:00 PM   #15
PowerVu
Xpelled Mentor

آواتار PowerVu

پستها: 10,227
سپاس: 35,479
در 11,020 پست 99,859 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: Bryan Bros. ✔Sanaz Marand, Hingis, Evert, Black, Huber, Safina, Minella, Robson, Tsurenko, Bencic, Halep, Muguruza, Wozniacki, Siniakova, Diatchenko, Townsend, Gajdosova, Siegemund Pavlyuchenkova, Jovanovski, Gasparyan, Azarenka, Sharapova, Kirilenko, Rodionova, Lisicki, Shvedova, Goerges, Bacsinszky, Keys, Petkovic, Voegele, Rogers, Myskina, Svitolina, Makarova, Stosur, Mertens, Brengle, Strycova, Beck, Mattek, Falconi, Davis, Riske, Bertens, Dellacqua, Broady, Erakovic, J. Rae ✔Bahrami, N
پیش فرض پاسخ : پخش تلویزیونی، اعلام برنامه و معرفی مسابقات تنیس WTA Premier Mandatory و ATP Masters 1000 تورنمنت مایمی 2014 امریکا

نقل قول:
نوشته اصلی توسط reza21re@yahoo.com نمایش پست ها
با سلام.من از مازندران.ساری هستم.اگه دیش افست 110 نصب کنم میتونم کانالsuper tennis hdذریافت کنم یا نه؟

درود بر شما

بله هر چه به شمال و شمال غربی کشور نزدیک‌تر باشیم، سیگنال فرکانس‌های ضعیف ماهـواره‌های اروپایی بهتر دریافت می‌شود. اما دیـش داریم تا دیـش. دیـش‌های ساخت داخل که در کارگاه‌ها به صورت غیر استاندارد ساخته می‌شوند، به دلیل عدم رعایت استاندارد در هنگام ایجاد گودی در دیـش و حتی سوراخ کردن اشتباه که در نهایت باعث عدم ایجاد فاصله و زاویه‌ی کانونی صحیح می‌شود، عموماً گیرندگی و به اصطلاح Gain درستی ندارند. بنابراین بهتره از دیـش‌های خارجی Offset با مارک Eurostar که بیشتر رنگ سفید دارند استفاده کنید. البته چند سالی است که مدل‌های تقلبی دیـش‌های آفست با مارک‌های معروف XCruiser و امثالهم در داخل کشور ساخته می‌شوند که کیفیت خوبی ندارند.

ضمن این‌که تنظیم دقیق و میلیمتری دیـش توسط یک فرد خبره، استفاده از کابل مرغوب شیلد دار 75 اهم که طول کمتر از 20 متر داشته باشد، همچنین استفاده از یک L.N.B مرغوب مثل سری قدیمی Premium HD Gold در دریافت بهتر سیگنال نقش به سزایی دارند.

PowerVu آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
15 کاربر زیر از شما کاربر گرامی PowerVu به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: