نمایش پست تنها
قدیمی 11-13-2012, 08:28 AM   #111
ARY143
Senior Member

پستها: 167
سپاس: 669
در 149 پست 1,265 بار سپاسگزاری شده

سلام بر تمامی دوستان

سال 2012 هم با تورنمنت بارکلیز به پایان رسید و پرونده عملکرد تنیسورهای مطرح در این سال بسته شد .

1- تبریک فراوان به دوستداران نواک به خاطر عملکرد خوبی که این بازیکن در طول فصل داشت و با پیروزی در تورنمنت بارکلیز پایان خوشی را رقم زد و شماره یک بودن خودش را تثیت کرد .

* از نحوه بازیش ، جنگندگی و اعتماد به نفسش و تلاش تا آخرین لحظه و همچنین نوع تنیسی که ارائه می دهد لذت می برم .

* از انصاف و تواضعی که هنگام دریافت ضربات شگفت انگیزی از طرف رقبا نشان می دهد با تشویق و تائید روی هر ضربه لذت می برم .

* و کمی دلگیر از نوع و نحوه ابراز شادی پس از پیروزی در مسابقات که اگر کمی با متانت بیشتر همراه بود دوست داشتنی تر می شد .

2- دلم برای رافا خیلی ، خیلی تنگ شده عدم حضورش از نیمه های سال از جذابیت بازی ها به نسبت خیلی زیادی کاست ، امید وارم با آمادگی کامل شاهد حضور قدرتمندش در 2013 باشیم .

3- اندی موری و پیروز شدن در اولین گرند اسلم .

* به عقیده من بازیکن خوبی است که اگر به خودباوری برسد حرفهای بیشتری برای گفتن خواهد داشت.

* اگر تمرکز بیشتری در بازی داشته باشد و اینقدر خودش را خسته و مصدوم نشان ندهد و جنگندگی و تعصب را چاشنی کارش کند قطعا عملکرد قوی تری در 2013 خواهد داشت .

4- راجر فدرر بازیکنی که با تماشای بازیهایش و اخلاق و خونسردی و متانتش به تنیس علاقمندم کرد و شدم طرفدار دو آتیشه تنیس ، با تمام مشکلات و درگیری های زندگی دلخوشیم شد تماشای مسابقات تنیس و در صورت امکان و پیدا کردن حریف تمرینی و مساعد بودن شرایط مالی بازی کردن تنیس .

* آرزویم در سال 2012 برآورده شد و شاهد فتح یک گراند اسلم از طرف او و نامبر وانی او بودم ( آخر از وقتی تنیس را دنبال میکردم راجر نتوانسته بود گرند بگیرد و فقط از سوابق درخشانش اطلاع داشتم )

* هفتمین پیروزی در گرند اسلم ویمبلدن و رکورد دار شدن در این گرند و پشت سر گذاشتن سمپراس افسانه ای .

* این لذتها که در بالا به آن اشاره شد همیشه همراه با غمی بزرگ برای من بود و آن واقعیتی تلخ که هر آغازی را پایانی است . در هر تورنمتی که شرکت میکرد چهره اش نمایانگر گذر عمر بود و بیشتر شدن عدد سن و سالش ، این اواخر که در چهره اش دقت میکردم حس میکردم که از جوانی فاصله میگیرد و به میان سالی نزدیکتر می شود و جنگیدن با رقبای جوانتر و قبراق را برایش دشوارتر .

* امید وارم زمان خداحافظی از تنیس را مشخص نکند و به صورت غیر قابل انتظار بازنشستگیش را در یکی از مسابقاتی که شرکت میکند اعلام کند و ما باشیم و خاطرات تلخ و شیرینی که برایمان به ارمغان آورد .

* آن روز حقیقتا روز بسیاری تلخی برای من و شاید خیلی های دیگر باشد حتی آنها که دوستش ندارند .
ARY143 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
24 کاربر زیر از شما کاربر گرامی ARY143 به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: