نمایش پست تنها
قدیمی 07-11-2011, 11:04 PM   #517
pirooz
Junior Member

پستها: 6
سپاس: 1
در 6 پست 16 بار سپاسگزاری شده

نقل قول:
نوشته اصلی توسط DArk نمایش پست ها
با سلام..
100 یورو که 100% می ارزه چون قیمتش توی همین حدوداست،جوفتشم تقریبا توی یک سبکه ولی راکت اولی از چند تا نظر بهتره..من نمی دونم راکت قبلی شما چی بوده ولی این راکت ها با توجه به وزن کمشون و کنترل بیشترشون برای بازی قدرتی مناسب نیستن و بیشتر بدرد همون اسپین دادن می خوذن( بیشتر مخاطب این راکتها هم خانم ها هستن)..راجب صفحه 95 این راکتم،خوب یک مقدار بازی باهاش سختره و ممکنه توپ زیاد به قسمت چوبی راکت بخوره ولی سریع عادت میکنی... در مورد بالانسم این که این شماره ها توی سایت ها معمولا با هم فرق میکنه(چون مثلا توی بعضی از سایت ها قدرت زه رو هم محاسبه می کنن) ولی اگه سایت tennis-warehouse رو مبنا قرار بدیم این 2 تا راکتی که شما گزاشتی 3Pts هستن یعنی 60% کنترل و 40% پاور، راکت نادال 4ه که 50-50 است و راکت رادیک هم که 60 تا پاوره، 5ه...موفق باشید...
میشه کمی بیشتر در مورد وزن راکت اطلاعات بدید. چجوریه که راکتهای با قدرت بالا High وزن کم دارند و برعکس راکتهای با قدرت پایین وزن زیاد دارند. من همیشه دوست داشتم که یه راکت سنگین تر داشته باشم ام نمی دونم سنگین تر بودن راکت چه حسنی داره؟ چون قدرت که ربطی به وزن نداره، اسپین هم اینجور که من فهمیدم به swing weight ربط داره که هرچی کمتر باشه اسپین بیشتر میشه داد که راکت انتخابی من swing weight کمتر از راکتهای نادال، جوکویچ و فدرر داره ( البته این به این معنی نیست که من میتونم بیشتر از اونا اسپین بدم :-) ) کنترل هم که به نظر میاد به pattern زه راکت بستگی داره و frame stiffness . نمی دونم حکمت این وزن چیه ؟ تنها چیزی که به ذهنم میرسه اینه که باعث بشه موقع ضربه زدن به توپهای محکم راکت کمتر تو دست آدم بازی کنه. میشه بگین اهمیت وزن راکت در چیست ( چون من سرشونه های قوی ای دارم) و چرا وزن راکت حرفه ایها اینقدر با هم فرق می کنه؟(فدرر 354 اما نادال 324 !!!)
pirooz آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
کاربر زیر از شما pirooz به خاطر این پست سپاسگزاری کرده است: