نمایش پست تنها
قدیمی 07-09-2011, 04:24 PM   #516
DArk
Senior Member

آواتار DArk

پستها: 106
سپاس: 107
در 106 پست 763 بار سپاسگزاری شده
بازیکن (های) مورد علاقه: 1.Rafa Nadal 2.Maria Sharapova 3.Fernando Gonzalez

نقل قول:
نوشته اصلی توسط pirooz نمایش پست ها
من اینجا (بلژیک) دو تا راکت پیدا کردم که می خوام ببینم به نظر شما 100 یورو می ارزه بخرمشون و اگر می ارزه کدومشون بهترن.
من اصولا اسپین زیاد به توپ می دم اما دوست دارم قدرت ضربه هام بره بالا. راکتهایی که هست blx six one team و blx tour.
نکته دیگه اینکه صفحه این راکتها 95 . می خواستم ببینم این اذیت می کنه یا نه. آخه من حرفه ای نیستم اما در حد نیمه حرفه ای بازی می کنم
سوال آخرم اینه که این balance چیه توی راکتها؟ مثلا این دو تا راکت نوشته balance 1 pt/hl و 1 pt/hh در حالی که مثلا راکت نادال نوشه 7 pt/hl
ممنون از راهنماییتون
با سلام..
100 یورو که 100% می ارزه چون قیمتش توی همین حدوداست،جوفتشم تقریبا توی یک سبکه ولی راکت اولی از چند تا نظر بهتره..من نمی دونم راکت قبلی شما چی بوده ولی این راکت ها با توجه به وزن کمشون و کنترل بیشترشون برای بازی قدرتی مناسب نیستن و بیشتر بدرد همون اسپین دادن می خوذن( بیشتر مخاطب این راکتها هم خانم ها هستن)..راجب صفحه 95 این راکتم،خوب یک مقدار بازی باهاش سختره و ممکنه توپ زیاد به قسمت چوبی راکت بخوره ولی سریع عادت میکنی... در مورد بالانسم این که این شماره ها توی سایت ها معمولا با هم فرق میکنه(چون مثلا توی بعضی از سایت ها قدرت زه رو هم محاسبه می کنن) ولی اگه سایت tennis-warehouse رو مبنا قرار بدیم این 2 تا راکتی که شما گزاشتی 3Pts هستن یعنی 60% کنترل و 40% پاور، راکت نادال 4ه که 50-50 است و راکت رادیک هم که 60 تا پاوره، 5ه...موفق باشید...
نقل قول:
نوشته اصلی توسط saeed2008ufo نمایش پست ها
سلام میشه در مورد تعویض زه منو راهنمایی کنید? از اول تا آخر
اگه منظورت اینه که خودت بخوای دستی زه بکشی که فکر کنم توی قسمت راهنمای سایت یک مقاله داره برو بخون...ولی اگه منظورت چیز دیگست بگو تا توضیح بدم...موفق باشی

ویرایش توسط DArk : 07-09-2011 در ساعت 10:35 PM
DArk آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
7 کاربر زیر از شما کاربر گرامی DArk به خاطر این پست سپاسگزاری کرده اند: